Kam nakonec zamíří? 3 anglické kluby, do kterých by mohl odejít Matěj Vydra

Matěj Vydra se stal nejlepším střelcem uplynulé sezony anglické Championship, v Derby ale možná pokračovat nebude. Manažer Frank Lampard totiž potřebuje peníze na posily a přestup českého útočníka by mu k tomu mohl pomoct.

Mužstvo Derby stárne a je třeba ho přebudovat. Jak na to? Prodejem Vydry. Šestadvacetiletý rodák z Chotěboře má na stole několik nabídek, jeho přestup ale stále vázne. Tři anglické kluby, do kterých by mohl zamířit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Leeds

Matěj Vydra Derby.jpg

Leeds byl dlouho favoritem na zisk Vydrových služeb. Bývalý účastník Premier League o českého útočníka hodně stál a už se jednalo o podmínkách přestupu. Leeds, který převzal Marcelo Bielsa, za něj měl zaplatit jedenáct milionů liber, Vydra se ale údajně nedohodl na finančních podmínkách. Vše se ale může ještě změnit…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Stoke

Matěj Vydra Derby 2.jpg

Také další ze zájemců o Vydrovy služby hrával Premier League. Dokonce ještě v minulé sezoně. Stoke ale skončilo předposlední, tři body od záchrany, a padá do Champonship. Rychle se však bude chtít vrátit mezi elitu a hledá posily – jednou z nich by mohl být právě Vydra.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

West Bromwich Albion

Matěj Vydra WBA.jpg

Třetím bývalým klubem Premier League, který by rád přivedl Vydru, je West Bromwich Albion, jenž v uplynulém ročníku nejvyšší anglické soutěže skončil poslední. Vydra by se vrátil do známého prostředí, za WBA už hrál v sezoně 2013/14. Tehdy nastoupil k 23 zápasům v Premier League a vstřelil v nich tři branky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud