Filip Nguyen  - Osmadvacetiletý gólman je už třetím rokem oporou Liberce a jedním z nejlepších brankářů Fortuna ligy. Jeho jméno bylo už několikrát spojováno s přestupem do Slavie, která by se výhledově měla připravit na odchod Ondřeje Koláře. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský navíc přiznal, že v Edenu budou otázku brankářů ještě řešit. Ukážou na Filipa Nguyena? Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Martin Koscelník  - Liberec přišel o Tarase Kačarabu, místo něj ale ze Slavie získal Ondřeje Karafiáta. To však nemusí být jediné změny, které ve středu liberecké obrany nastanou. Zájem je totiž také o pětadvacetiletého Martina Koscelníka, jenž je nyní ve Slovanu třetím rokem. Pod Ještědem patří ke klíčovým postavám. Foto: Profimedia.cz
 Kamso Mara  - V kurzu je také Kamso Mara. Šestadvacetiletý guinejský záložník patří ke klíčovým hráčům Liberce, který jej přivedl v roce 2018 z Jihlavy. Loni se v lize trefil sedmkrát, letos přidal další dva góly a údajně ho vážně sleduje Plzeň. Tam by mohl nahradit Lukáše Kalvacha, jehož sledují v zahraničí. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Pešek  - K zajímavému přestupu má nakročeno rovněž Jakub Pešek, který na sebe výrazně upozornil v podzimním reprezentačním duelu proti Skotsku, který ozdobil parádním výkonem i vstřeleným gólem. Rázem se spekulovalo, že sedmadvacetiletého záložníka, jenž odehrál i jeden ligový zápas za Spartu, sleduje Slavia. Kam povedou jeho kroky? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Kačarabou to nekončí. 4 další klíčoví hráči Liberce, kteří mohou posílit konkurenci

Liberec má za sebou vydařený fotbalový podzim. Slovan během něj bojoval i v Evropské lize, kde si několik hráčů nahlas „řeklo“ o zajímavý přestup.

Bez názvu.jpg

Liberec je v situaci, kterou dobře zná. Slovan sice zatím všechny své opory, kromě Tarase Kačaraby, jenž odešel do Slavie, udržel, o klíčové hráče Slovanu je ale zájem. Čtyři hráči, kteří by z pod Ještědu mohli odejít, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Filip Nguyen

Filip Nguyen Liberec 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý gólman je už třetím rokem oporou Liberce a jedním z nejlepších brankářů Fortuna ligy. Jeho jméno bylo už několikrát spojováno s přestupem do Slavie, která by se výhledově měla připravit na odchod Ondřeje Koláře. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský navíc přiznal, že v Edenu budou otázku brankářů ještě řešit. Ukážou na Filipa Nguyena?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Martin Koscelník

Martin Koscelník.jpg

Liberec přišel o Tarase Kačarabu, místo něj ale ze Slavie získal Ondřeje Karafiáta. To však nemusí být jediné změny, které ve středu liberecké obrany nastanou. Zájem je totiž také o pětadvacetiletého Martina Koscelníka, jenž je nyní ve Slovanu třetím rokem. Pod Ještědem patří ke klíčovým postavám.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Kamso Mara

Kamso Kara 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V kurzu je také Kamso Mara. Šestadvacetiletý guinejský záložník patří ke klíčovým hráčům Liberce, který jej přivedl v roce 2018 z Jihlavy. Loni se v lize trefil sedmkrát, letos přidal další dva góly a údajně ho vážně sleduje Plzeň. Tam by mohl nahradit Lukáše Kalvacha, jehož sledují v zahraničí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jakub Pešek

jakub Pešek ČR 2.jpg

K zajímavému přestupu má nakročeno rovněž Jakub Pešek, který na sebe výrazně upozornil v podzimním reprezentačním duelu proti Skotsku, který ozdobil parádním výkonem i vstřeleným gólem. Rázem se spekulovalo, že sedmadvacetiletého záložníka, jenž odehrál i jeden ligový zápas za Spartu, sleduje Slavia. Kam povedou jeho kroky?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud