Juventus pořád nemá dost. 4 skvělí hráči, které chce klub ještě získat

Juventus Turín vyhrál poslední dva ročníky italské Serie A a v tom následujícím nechce být opět horší než první. A to není všechno. Stará dáma hodlá, na rozdíl od předchozích let, konečně opět výrazně promluvit i do bojů v Lize mistrů.
Juventus pořád nemá dost. 4 skvělí hráči, které chce klub ještě získat

Ángel di María (Real Madrid)

Klepněte pro větší obrázek

Ano, Juventus získal Carlose Teveze a Fernanda Llorenteho, ale pokud chce klub se ctí bojovat v Lize mistrů s giganty jako je Barcelona, Manchester United nebo Bayern Mnichov, potřebuje ofenzívu ještě víc zkvalitnit. A není tajemstvím, že právě na postu útočníka chce mít kouč Conti větší konkurenci.

Přestože se dost mluví o příchodu Naniho z Manchesteru United, Argentinec Ángel di María by mohl být lepší volbou. Oč je Nani lepší střelec než Di María, o to je větším egoistou, což nedělá v žádném týmu dobrotu.

Pro Teveze by byl jeho krajan skvělým parťákem a zároveň i konkurencí, která je v týmu potřeba. Pětadvacetiletý fotbalista sice nedává tolik branek, zato je dokáže nesobecky připravovat spoluhráčům a perfektně by si mohl vyhovět i s Llorentem.

Foto: Profimedia.cz

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bolehlav manažerů aneb 18 hráčů, nad jejichž smlouvami v klubech NHL hořce pláčou

Bolehlav manažerů aneb 18 hráčů, nad jejichž smlouvami v klubech NHL hořce p…

Napříč celou NHL najdeme spoustu špatných kontraktů, z nichž má nejeden klubový manažer neklidné spaní. Jedná se o hokejisty, kteří berou velké peníze, ale jsou už třeba za zenitem výkonnosti, trápí je často zranění nebo se z nich kdovíkam vypařil talent, který z nich sršel při podpisu smlouvy.

10.  12.  2019 | | 1 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com