Juventus padl, co bude dál? 3 „nové“ kluby, do kterých může zamířit Patrik Schick

Tak tohle se nečekalo. Z přestupu Patrika Schicka do Juventusu sešlo a mladý český útočník zůstává v Sampdorii Janov. Prozatím, okolo už totiž krouží další zájemci…

Jednadvacetiletý Schick byl už jednou nohou v Turíně. V Juventusu absolvoval lékařskou prohlídku a čekalo se na podpis smlouvy. K tomu však nedošlo, slavný italský celek vycouval a Schick je stále hráčem Sampdorie. Na jak dlouho? Ve hře je několik dalších evropských velkoklubů, které by ho chtěly získat. Tři z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

AS Řím

Patrik Schick ČR.jpg

Dlouhodobým vážným zájemce o zisk Schickových služeb je AS Řím. S druhým týmem uplynulého ročníku Serie A se rozloučil legendární Francesco Totti, římský celek bude ale i bez něj hodně silným hráčem. Útočnou jedničkou je Edin Džeko, pro Schicka by se ale místo našlo. Problémem však může být příchod Grégoirea Defrela, o jehož angažmá klub usilovně jedná.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Inter Milán

Patrik Schick Sampdoria.jpg

Milánské AC neskutečně zbrojí, pozadu však nechce zůstat ani konkurenční Inter. Klub ze San Sira Schicka lanařil ještě před původní dohodou s Juventusem, už tehdy za něj nabízel 660 milionů korun. Teď by se měl přihlásit znovu, Schicka by ale nečekalo nic snadného. Mauro Icardi a Stefan Jovetič jsou velmi silnou konkurencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Paris Saint Germain

Patrik Schcik Juventus.jpg

Dosud se předpokládalo, že Schcick zůstane v Itálii. Už dříve se však spekulovalo o zájmu Dortmundu, Arsenalu či Tottenhamu. Nyní prý do hry vstupuje také francouzský gigant Paris Saint Germain. Ten sice sází na útočnou jedničku Edinsona Cavaniho, za ním by se však mohl najít prostor pro českého útočníka. Spolupráce s Ángelem di Maríou či Julianem Draxlerem, to by bylo něco.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud