Jsou ve formě, ale… 4 hráči, kteří chybí v nominaci české reprezentace

Česká fotbalová reprezentace se chystá na důležité zápasy s Albánií a Faerskými ostrovy. Nominace trenéra Jaroslava Šilhavého však opět rozpoutala vášnivé debaty.

V nominaci reprezentace nechybí stálice v čele s Tomášem Součkem, Vladimírem Coufalem či Alexem Králem. Taky je v ní ale několik hráčů, kteří nejsou v ideální pohodě. A naopak čtyři hráči se skvělou formou na seznamu schází. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Robin Hranáč (obránce, Plzeň)

Bez názvu.jpg

Ještě loni hrál ligu za Pardubice. V létě se vrátil do Plzně a během přípravy se v západočeském kádru udržel. Spíš se počítalo s tím, že bude krýt záda zkušenějším parťákům, třiadvacetiletý Robin Hranáč se ale dostal do sestavy a patří k oporám týmu. V lize odehrál za Viktorku osm zápasů, další zkušenosti sbírá v Evropě. V reprezentaci figuruje mezi náhradníky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Filip Panák (obránce, Sparta)

Filip Panák Sparta.jpg

Prošel si mnoha zdravotními problémy, přesto se nepoložil a pokaždé se dokázal vrátit. Filip Panák se zařadil mezi opory Sparty a v letošním ročníku patří ke klíčovým postavám souboru kouče Priskeho. Na ruce nosí během nepřítomnosti Ladislava Krejčího i kapitánskou pásku. V reprezentaci už byl, v současné nominaci ale sedmadvacetiletý bek chybí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Pavel Šulc (záložník, Plzeň)

Pavel Šulc 23.jpg

Do prvního plzeňského týmu v lize poprvé nakoukl v ročníku 2020/21, pořádně to rozbalil ale až letos. Dvaadvacetiletého záložníka nakoplo loňské hostování v Jablonci, na které navázal skvělými výkony ve Viktorce. Letos dal v lize už pět branek a přidal jednu nahrávku, na premiérovou pozvánku do reprezentace to ale nestačí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Lukáš Kalvach (záložník, Plzeň)

Lukáš Kalvach 23.jpg

Plzeňská stálice. V reprezentaci už byl, teď se v ní mohl objevit znovu, šanci ale dostali jiní. Lukáš Kalvach má v 28 letech zřejmě životní formu, k defenzivní práci přidává i skvělou ofenzivní nadstavbu, letos v lize posbíral už pět nahrávek. V současné době je možná klíčovým hráčem celé Viktorky, národnímu týmu ovšem nepomůže.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud