Jindřich Staněk - Do Plzně přišel v zimě na hostování z Českých Budějovic, moc prostoru ale nedostal. Lépe řečeno – žádný. Aleš Hruška ho mezi tři tyče nepustil a na tom se nic nezmění ani v příští sezoně. Je proto otázkou, jestli Jindřich Staněk bude chtít na západě Čech zůstat, nebo se vrátí zpátky do Dynama, kde končí Jaroslav Drobný. Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
 Adam Hloušek - Jednatřicetiletý Adam Hloušek přišel do Plzně v létě z varšavské Legie. Mohl se stát náhradou za Davida Limberského, ve Viktorce od něj ale čekali víc a Limberský dokonce prodloužil smlouvu o další rok. Do Plzně navíc přijde Matěj Hybš, a tak je otázkou, co bude s Hlouškem dál. V aktuálním ročníku zasáhl do 18 zápasů, po ligovém restartu ale odehrál jen šest minut. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Iván Díaz - Argentinský záložník přišel do Plzně krátce před začátkem jara ze Žiliny. Trenér Adrián Guľa jej velmi dobře zná, moc prostoru mu ale nedal. Iván Díaz naskočil pouze do duelu v Olomouci, ve kterém odehrál 26 minut, a další šanci už nedostal. Po sezoně mu končí hostování a v tuto chvíli se nejeví reálně, že by na západě Čech zůstal. Foto: Profimedia.cz
 Ubong Ekpai - Nigerijský záložník, který do Plzně přišel před dvěma lety ze Zlína, toho ve Viktorce zatím moc neukázal. Na podzim hostoval v Českých Budějovicích a na jaře se do hry i vinou zranění nedostal. Do Plzně navíc míří Adriel Ba Loua, a tak je otázkou, zda čtyřiadvacetiletý Ekpai na západě Čech vůbec zůstane. Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia
6
Fotogalerie

Jsou nepotřební. 5 hráčů Plzně, se kterými se Viktorka může už brzy rozloučit

Viktorka na jaře proháněla vedoucí Slavii a ještě mírně zkomplikovala boj o titul. Ten sice zůstal v Edenu, Plzeň však chce i za rok bojovat o nejvyšší mety. V západočeské kabině ale dojde ke změnám.

Bez názvu2.jpg

Plzeň už v předstihu přivedla Matěje Hybše, Filipa Kašu nebo Adriela Ba Louu. Kádr Viktorky ale opustí Roman Hubník a na odchodu by mohli být i další hráči, se kterými už v Plzni nemusí počítat. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Do Plzně přišel v zimě na hostování z Českých Budějovic, moc prostoru ale nedostal. Lépe řečeno – žádný. Aleš Hruška ho mezi tři tyče nepustil a na tom se nic nezmění ani v příští sezoně. Je proto otázkou, jestli Jindřich Staněk bude chtít na západě Čech zůstat, nebo se vrátí zpátky do Dynama, kde končí Jaroslav Drobný.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Adam Hloušek

Adam Hloušek Plzeň Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Jednatřicetiletý Adam Hloušek přišel do Plzně v létě z varšavské Legie. Mohl se stát náhradou za Davida Limberského, ve Viktorce od něj ale čekali víc a Limberský dokonce prodloužil smlouvu o další rok. Do Plzně navíc přijde Matěj Hybš, a tak je otázkou, co bude s Hlouškem dál. V aktuálním ročníku zasáhl do 18 zápasů, po ligovém restartu ale odehrál jen šest minut.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Iván Díaz

Ivan Diaz 4.jpg

Argentinský záložník přišel do Plzně krátce před začátkem jara ze Žiliny. Trenér Adrián Guľa jej velmi dobře zná, moc prostoru mu ale nedal. Iván Díaz naskočil pouze do duelu v Olomouci, ve kterém odehrál 26 minut, a další šanci už nedostal. Po sezoně mu končí hostování a v tuto chvíli se nejeví reálně, že by na západě Čech zůstal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ubong Ekpai

Ubong Ekpai Plzeň Martin Polívka MAFRA Profimedia.jpg

Nigerijský záložník, který do Plzně přišel před dvěma lety ze Zlína, toho ve Viktorce zatím moc neukázal. Na podzim hostoval v Českých Budějovicích a na jaře se do hry i vinou zranění nedostal. Do Plzně navíc míří Adriel Ba Loua, a tak je otázkou, zda čtyřiadvacetiletý Ekpai na západě Čech vůbec zůstane.

Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Christián Herc

Christian Herc Plzeň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jednadvacetiletý slovenský záložník přišel do Plzně před rokem na dvouleté hostování z anglického Wolverhamptonu. Pavel Vrba mu na podzim nedal ani jednu šanci a čekalo se, že příležitost dostane od Adriána Guľy. Jenže Christián Herc odehrál jen 17 minut v únorovém duelu s Příbramí a na hřiště se už nedostal. V Plzni by měl hostovat ještě rok, zdá se ale, že s ním v klubu nepočítají.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud