Milan Heča - Dříve o něm kde kdo možná pochyboval, v letošní sezoně ale jasně dokazuje, proč je sparťanskou jedničkou. Milan Heča v každém zápase zastaví několik šancí a Holce s Nitou před sebe jen tak nepustí. Na kontě má však jediné čisté konto. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Ondřej Čelůstka - Bývalý hráč Zlína a Slavie přišel do Sparty v létě z Turecka. Jednatřicetiletý stoper se ihned zabydlel v základní sestavě a v aktuální sezoně nechyběl na hřišti ještě ani jednu minutu. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Hanousek - Ještě loni Matěj Hanousek neměl ve Spartě moc pevnou pozici, v aktuálním ročníku ale patří k lídrům rudého týmu. Sedmadvacetiletý levý obránci či záložník, jenž dříve hrával za Duklu a Jablonec, letos ani jednou nechyběl v základní sestavě. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Bořek Dočkal - Lídr, hvězda a kapitán. Dvaatřicetiletý Bořek Dočkal plní na Letné klíčovou roli a má lví podíl na tom, že je rudý tým v čele tabulky. V aktuálním ročníku dal tři góly a přidal dvě nahrávky. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Jsou nepostradatelní. 7 hráčů Sparty, kteří zasáhli do všech zápasů letošního ročníku

Slavia? Plzeň? Kdeže! Tabulce fotbalové Fortuna ligy vládne Sparta, která v letošním ročníku neztratila ani jeden bod. Kouč Václav Kotal má k dispozici velmi silný tým.

Adam Hložek Juliš Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparta se vrací. Pražané po letech trápení vládnou ligové tabulce a touží po titulu. Trenér Václav Kotal má na Letné hodně kvalitní tým, ve kterém panuje velká konkurence. Přesto je v něm sedm hráčů, kteří letos zasáhli do všech šesti ligových zápasů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 8

Milan Heča

Milan Heča Sparta MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Dříve o něm kde kdo možná pochyboval, v letošní sezoně ale jasně dokazuje, proč je sparťanskou jedničkou. Milan Heča v každém zápase zastaví několik šancí a Holce s Nitou před sebe jen tak nepustí. Na kontě má však jediné čisté konto.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Ondřej Čelůstka

Ondřej Čelůstka Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bývalý hráč Zlína a Slavie přišel do Sparty v létě z Turecka. Jednatřicetiletý stoper se ihned zabydlel v základní sestavě a v aktuální sezoně nechyběl na hřišti ještě ani jednu minutu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Ještě loni Matěj Hanousek neměl ve Spartě moc pevnou pozici, v aktuálním ročníku ale patří k lídrům rudého týmu. Sedmadvacetiletý levý obránci či záložník, jenž dříve hrával za Duklu a Jablonec, letos ani jednou nechyběl v základní sestavě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal 20.jpg

Lídr, hvězda a kapitán. Dvaatřicetiletý Bořek Dočkal plní na Letné klíčovou roli a má lví podíl na tom, že je rudý tým v čele tabulky. V aktuálním ročníku dal tři góly a přidal dvě nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Michal Sáček

Michal Sáček Sparta 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Neméně důležitým článkem rudé mašiny je Michal Sáček. Čtyřiadvacetiletý univerzál, který se vrátil do středu zálohy, letos vynechal jedinou minutu. Na kontě má i dvě asistence.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dalším tahounem Kotalova týmu je Adam Hložek, který se před letošní sezonou přesunul na hrot sestavy, kde mu to náramně svědčí. Na kontě má čtyři góly, stejný počet nahrávek a je nejproduktivnějším hráčem ligy.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Šest gólů v šesti zápasech? Vizitka Lukáše Juliše je výjimečná. Není divu, že Sparta pustila na hostování Benjamina Tetteha a Libor Kozák vysedává jen mezi náhradníky.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud