Jozef Weber (FK Mladá Boleslav)  - Mladá Boleslav má hodně zajímavý tým. Na soupisce klubu z města Škodovky jsou takoví hráči, jako Ondřej Mazuch, Lukáš Budínský, Ondřej Zahustel či Václav Drchal. Přesto „Bolka“ letos prohrála všechny tři zápasy a se skóre 2:9 je přikována na dně tabulky. Jak dlouho tuto situaci ustojí trenér Jozef Weber? Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Jozef Weber (FK Mladá Boleslav) - Mladá Boleslav má hodně zajímavý tým. Na soupisce klubu z města Škodovky jsou takoví hráči, jako Ondřej Mazuch, Lukáš Budínský, Ondřej Zahustel či Václav Drchal. Přesto „Bolka“ letos prohrála všechny tři zápasy a se skóre 2:9 je přikována na dně tabulky. Jak dlouho tuto situaci ustojí trenér Jozef Weber? Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Jsou na vyhazov. Podívejte se, kteří čtyři ligoví trenéři brzy mohou dostat padáka

Fotbalová Fortuna liga ze svého programu ukrojila jen tři zápasy, během nich se toho ale událo víc než dost. Někteří trenéři už se navíc možná začínají bát o své místo.

Sparta po čtyřech letech vládne tabulce a kouč letenských Václav Kotal se o své místo rozhodně nemusí bát. Pod dalšími trenéry se ale pomalu začínají lámat ledy. Jména čtyř nejohroženějších koučů Fortuna ligy najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jozef Weber (FK Mladá Boleslav)

Jozef Weber Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Mladá Boleslav má hodně zajímavý tým. Na soupisce klubu z města Škodovky jsou takoví hráči, jako Ondřej Mazuch, Lukáš Budínský, Ondřej Zahustel či Václav Drchal. Přesto „Bolka“ letos prohrála všechny tři zápasy a se skóre 2:9 je přikována na dně tabulky. Jak dlouho tuto situaci ustojí trenér Jozef Weber?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Luboš Kozel (Baník Ostrava)

Luboš Kozel Baník Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Bídný vstup do sezony prožívá také Baník. Ostravané, kteří v létě zajímavě posílili, nejprve remizovali v Karviné, potom doma neporazili ani České Budějovice a naposledy padli 0:2 v Jablonci. Kouč Luboš Kozel je ve Vítkovicích sice teprve od zimy, doma ale ještě nedokázal vyhrát. Kolik mu dá vedení klubu ještě prostoru?

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

David Horejš (Dynamo České Budějovice)

David Horejš Milan Malíček  Právo  Profimedia.jpg

Loňský nováček má za sebou velmi dobrou sezonu. Dynamu se vedlo nad očekávání dobře, jenže vstup do letošního ročníku týmu z jihu Čech moc nevyšel. České Budějovice sice remizovaly v Ostravě, dostaly však výprask od Slavie a nestačily ani na Liberec. Jihočeši narazili na silné soupeře, deset inkasovaných branek je však hodně. Teď České Budějovice čekají zápasy s Opavou, Bohemians 1905 a Mladou Boleslaví, ve kterých by měly bodovat. Pokud se jim to však nepovede, tak je otázkou, co bude s trenérem Davidem Horejšem.

Foto: Milan Malíček / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Pavel Horváth (FK Příbram)

Pavel Horváth Příbram.jpg

Nebýt koronavirové situace, kdo ví, zda by Příbram ještě byla v první lize. Takto se sice udržela, do nového ročníku ale vstoupila zase špatně. V posledním kole sice Příbram remizovala s Opavou, předtím ale nestačila na Slavii ani Teplice. V klubu se trenéři mění často, a tak je otázkou, jak dlouho ještě na trenérské lavičce vydrží Pavel Horváth.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud