Přemysl Kovář  - Suverénní brankářskou jedničkou Slavie je Ondřej Kolář, který se po zásluze dostal i do reprezentace. Slávistickou dvojkou se během podzimu stal teprve osmnáctiletý Jakub Markovič a na Přemysla Kováře tak zbyla pouze role trojky. Je otázkou, zda se zkušený čtyřiatřicetiletý gólman s touto pozici smíří, nebo zamíří někam, kde ještě dostane šanci. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Hora  - V dresu Teplic loni nasázel jedenáct branek a v Edenu si od něj slibovali, že pomůže také slávistické produktivitě. Jenže osmadvacetiletý Jakub Hora, který přišel v průběhu podzimu, zasáhl jen do tří zápasů a odehrál pouze 99 minut. Ve Slavii nepřesvědčil a v zimě se nejspíš vrátí na Stínadla. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Jakub Hromada  - Třiadvacetiletý slovenský záložník přišel do Slavie v roce 2017 poté, co se s ním překvapivě rozloučili v Plzni. V prvním ročníku Jakub Hromada zasáhl do 14 zápasů, loni si ale vinou zdravotních problémů připsal jediný start a letos si v lize nezahrál ani jednou. Nikoho by proto nepřekvapilo, kdyby se v zimě z Edenu vydal o kus dál. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Provod  - Na začátku sezony odehrál sedm zápasů za České Budějovice, dal dva góly, přidal dvě nahrávky a následně zamířil do Slavie. Ta jej přivedla na hostování z Plzně, které se v zimě změní v přestup. Lukáš Provod ale dosud za sešívané odehrál jen tři ligové zápasy, nastoupil sice i v Lize mistrů, i tak se ale jeví jako pravděpodobné, že zamíří jinam na hostování. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Jsou na odchodu z Edenu. 4 hráči, se kterými by se v zimě mohla rozloučit Slavia

Slavia sice míří vstříc k dalšímu domácímu titulu, ovšem na podzim už bude hrát jen jednu soutěž. Nebylo by proto žádným překvapením, kdyby došlo k zúžení kádru.

Bez názvu.jpg

Tomáše Součka, Ondřeje Koláře nebo Petera Olayinku bude Slavia chtít za každou cenu udržet. Ovšem vzhledem k tomu, že už sešívaní budou hrát jen jednu soutěž, další hráče asi pošlou dál. Jména čtyř těch, kteří se zřejmě stanou nadbytečnými, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Přemysl Kovář

Přemysl Kovář.jpg

Suverénní brankářskou jedničkou Slavie je Ondřej Kolář, který se po zásluze dostal i do reprezentace. Slávistickou dvojkou se během podzimu stal teprve osmnáctiletý Jakub Markovič a na Přemysla Kováře tak zbyla pouze role trojky. Je otázkou, zda se zkušený čtyřiatřicetiletý gólman s touto pozici smíří, nebo zamíří někam, kde ještě dostane šanci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jakub Hora

Jakub Hora Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

V dresu Teplic loni nasázel jedenáct branek a v Edenu si od něj slibovali, že pomůže také slávistické produktivitě. Jenže osmadvacetiletý Jakub Hora, který přišel v průběhu podzimu, zasáhl jen do tří zápasů a odehrál pouze 99 minut. Ve Slavii nepřesvědčil a v zimě se nejspíš vrátí na Stínadla.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Jakub Hromada

Jakub Hromada Slavia.jpg

Třiadvacetiletý slovenský záložník přišel do Slavie v roce 2017 poté, co se s ním překvapivě rozloučili v Plzni. V prvním ročníku Jakub Hromada zasáhl do 14 zápasů, loni si ale vinou zdravotních problémů připsal jediný start a letos si v lize nezahrál ani jednou. Nikoho by proto nepřekvapilo, kdyby se v zimě z Edenu vydal o kus dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Lukáš Provod

Lukáš Provod Slavia.jpg

Na začátku sezony odehrál sedm zápasů za České Budějovice, dal dva góly, přidal dvě nahrávky a následně zamířil do Slavie. Ta jej přivedla na hostování z Plzně, které se v zimě změní v přestup. Lukáš Provod ale dosud za sešívané odehrál jen tři ligové zápasy, nastoupil sice i v Lize mistrů, i tak se ale jeví jako pravděpodobné, že zamíří jinam na hostování.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud