John Arne Riise - informace a zajímavosti o norském fotbalovém záložníkovi

Fotbal
Z milionáře žebrákem aneb 11 sportovců, kteří přišli (skoro) o všechno | Zdroj: Profimedia.cz

Z milionáře žebrákem aneb 11 sportovců, kteří přišli (skoro) o všechno

Ve vrcholovém sportu se točí spousta peněz. Špičkoví sportovci (aspoň někteří) mohou během profesionální kariéry pořádně zbohatnout a zajistit sebe i své rodiny na celý zbytek života. Najdou se ale i takoví, kteří veškerý nabytý majetek rozfofrují.

1.  7.  2019| 1
Fotbal
Jak ten čas letí! Z vítězného týmu Liverpoolu, který před 14 lety vyhrál Ligu mistrů,  hraje už jen Milan Baroš | Zdroj: Profimedia.cz

Jak ten čas letí! Z vítězného týmu Liverpoolu, který před 14 lety vyhrál Ligu mistrů, hraje už jen Milan Baroš

Fotbalový život běží rychle. Roky přeletí jako vítr a ze sestavy vítězného klubu nezůstane kámen na kameni. Tak nějak se to přihodilo v Liverpoolu, který vyhrál v roce 2005 Ligu mistrů. V kádru vítězů byli tehdy i dva čeští fotbalisté, což se nikdy předtím ani potom nestalo.

28.  6.  2019
FotbalZábava

Profesionálních fotbalistů, kteří si potrpí na nápadné tetování, není zrovna málo. Někteří se spokojí s jedním obrázkem, jiní postupně pokrývají další a další plochy svého těla.

11.  4.  2019
Fotbal
5 slavných výher Liverpoolu nad Manchesterem United. Přidají zítra Reds další?

V anglické Premier League neexistuje očekávanější a vášnivější utkání než je souboj dvou historicky neúspěšnějších ostrovních klubů – Liverpoolu a Manchesteru United. A vůbec přitom nezáleží, jak jsou na tom oba týmy s aktuálním postavením v tabulce soutěže.