Ještě jedna bídná sezona a Pavelec bude nejhorším gólmanem v historii NHL

6 komentářů

Atttila
24. srpna 2014 • 16:48

Tak tohle je možná nepříjemný rekord, ale nic moc to neukazuje. Mnohem důležitější je např. procentuální úspěšnost, kde si vede naprosto průměrně. Například v poslední sezoně dosáhl na 90,1, což je stejně jako Martin Brodeur. V předchozí sezoně měl 90,5 a nechal za sebou např. Semyona Varlamova z Colorada (90,3) nebo Jonathana Quicka z Los Angeles (90,2) či Ilju Bryzgalova. Takže bych to tak černě neviděl, počet inkasovaných gólů je hodně zásluha obrany. V sezoně 2013/2014 čelil dohromady 1644 střelám tedy 14. nejvíce v lize, o sezonu dříve 1251 což je hned druhé místo v celé NHL. Takže pochopitelně, čím více střel, tím více jich inkasuje!!!

Sonny
25. srpna 2014 • 7:00

Hodně záleží kolik střel na něho jde. Ono se to může hned obrátit, že je naopak nejvíce v permanenci. U nás je trochu ten problém, že hned v každém vidí náhradu Haška nebo Jágra. Realita je taková, že můžem být rádi, že hráči ve svých klubech v NHL hrají. A vzhledem k tomu, že na úrovni se udržují skoro samí veteráni, je s podivem, že golmany máme relativně mladé a takové, kteří na sebe můžou ještě zapracovat. Vokoun celou karieru strávil v podprůměrném Nashvillu a měl skoro stejné čísla. A jeho výkonnost šla až věkem. 26, 27 není věk pro golmana, bude ještě lepší.

Petr
10. října 2014 • 15:12

jo jo vy vsichni gaucaci jste ohromni kritici.Ten kdo tomu rozumi tak vi ze je hokej tymova hra.Kluci vsichni co tam jsou tak drou,a vy je na oplatku zatracujete.Neco jineho je chytat za Montrealem a neco jineho za Winnipegem.No ale to jsme ti cesti radoby fandondove.Misto aby meli kluci ve vas oporu,tak je takhle hnusne pomlouvate a kritizujete.A verte ze o jejich drine neco vim.Kdyz se dari jsou to borci,kdyz ne tak je odepisujete.

happy.penguin
24. srpna 2014 • 16:17

Když má obranu děravou jak cedník ...

medvedref
27. srpna 2014 • 15:30

Jeho náhradník má tu samou a za 25 zápasů a o dost lepší výsledky ? Jen proto že Pavelec měl vyšší smlouvu tak chytal on je to díra viz hrubky na OH

Petr
10. října 2014 • 15:30

A co jsi toho v zivote dokazal ty?Tak bych tipoval ze neumis stat ani na bruslich.Oh se nepovedly ale urcite se na to nevykaslal .Vsichni jste uz na zacatku se zadnym dobrym vysledkem nepocitali a najednou jste chteli finale.A co se tyce penez,to vas asi vsechny nejvic tizi.Plati ho v Canade ne u nas.Odvadi polovinu dani a vubec nikomu tady do toho nic neni.

Doporučujeme

Články odjinud