Jindřich Staněk  - Čtyřiadvacetiletý gólman načal sezonu jako jednička Českých Budějovic, které dovedl k postupu do Fortuna ligy. Jenže po příchodu Jaroslava Drobného o své místo přišel a v zimě zamířil na hostování do Plzně. Ve Viktorce však pouze kryje záda Aleši Hruškovi a je otázkou, co s ním v klubu plánují dál. Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
 Milan Havel  - Krajní bek se na podzim nevešel do plzeňského kádru a odešel na hostování do Bohemians, kde dal v 11 duelech tři branky. V zimě se hlásil zpátky na západě Čech, na jaře však za Viktorku zatím odehrál jen jeden zápas. Uvidíme, co se čtyřiadvacetiletým Milanem Havlem bude dál. Ve Viktorce si totiž od svého příchodu dosud nestihl vybudovat pevnou pozici. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Roman Hubník  - Smlouva končí také Romanu Hubníkovi. Vedení klubu by o to, aby někdejší kapitán ve Viktorce pokračoval, zřejmě stálo. Bývalý reprezentační stoper se ale možná vrátí do Olomouce, ovšem do fotbalového důchodu se brzy šestatřicetiletý bek rozhodně nechystá. Foto: Profimedia.cz
 David Limberský  - Další plzeňský veterán, kterému končí smlouva. Ovšem zatímco Hubník z Viktorky zřejmě odejde, David Limberský by na západě Čech mohl ještě pokračovat. Šestatřicetiletý bek však dostane novou konkurenci v podobě Matěje Hybše. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Jejich budoucnost je nejistá. Toto je 6 hráčů Plzně, kterým po sezoně končí smlouvy

Ligové kluby se připravují na restart sezony, zároveň však musí řešit, co se bude dít dál. Několik neznámých je i v kádru Plzně.

Bez názvu1.jpg

Plzeň se už v předstihu domluvila na příchodu Matěje Hybše, Filipa Kaši a Miroslava Káčera. Přijít by měl i Adriel Ba Loua z Karviné, ovšem budoucnost několika hráčů současného kádru Viktorky je nejistá. Po této sezoně jim totiž končí smlouvy nebo hostování a zatím se neví, co s nimi bude dál. Jména hráčů, kterých se to týká, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý gólman načal sezonu jako jednička Českých Budějovic, které dovedl k postupu do Fortuna ligy. Jenže po příchodu Jaroslava Drobného o své místo přišel a v zimě zamířil na hostování do Plzně. Ve Viktorce však pouze kryje záda Aleši Hruškovi a je otázkou, co s ním v klubu plánují dál.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Milan Havel

Milan Havel Plzeň Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Krajní bek se na podzim nevešel do plzeňského kádru a odešel na hostování do Bohemians, kde dal v 11 duelech tři branky. V zimě se hlásil zpátky na západě Čech, na jaře však za Viktorku zatím odehrál jen jeden zápas. Uvidíme, co se čtyřiadvacetiletým Milanem Havlem bude dál. Ve Viktorce si totiž od svého příchodu dosud nestihl vybudovat pevnou pozici.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Roman Hubník

Roman Hubník.jpg

Smlouva končí také Romanu Hubníkovi. Vedení klubu by o to, aby někdejší kapitán ve Viktorce pokračoval, zřejmě stálo. Bývalý reprezentační stoper se ale možná vrátí do Olomouce, ovšem do fotbalového důchodu se brzy šestatřicetiletý bek rozhodně nechystá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

David Limberský

David Limberský Plzeň 4.jpg

Další plzeňský veterán, kterému končí smlouva. Ovšem zatímco Hubník z Viktorky zřejmě odejde, David Limberský by na západě Čech mohl ještě pokračovat. Šestatřicetiletý bek však dostane novou konkurenci v podobě Matěje Hybše.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Iván Díaz

Ivan Diaz Žilina.jpg

Budoucnost Ivána Díaze je nejistá. Sedmadvacetiletý argentinský záložník přišel do Plzně v zimě z Žiliny, jenže v lize si dosud nepřipsal ani jeden start. Bude ve Viktorce pokračovat?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Ondřej Mihálik

Ondřej Mihálik Plzeň 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Brzy by se mělo rozhodnout také o osudu Ondřeje Mihálika. Někdejší opora Jablonce, která do Plzně přišla před sezonou z Alkmaaru, je totiž ve Viktorce jen na hostování. V Plzni dosud odehrál 13 ligových zápasů a vstřelil jeden gól. V Alkmaaru má však platnou smlouvu až do roku 2022.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud