Jakub Jugas - Společně s Hájkem působil už ve Zlíně a teď se sešli i v Mladé Boleslavi. Jakub Jugas, jenž ještě loni patřil k lídrům Slavie, na podzim zůstal v Edenu stoperem číslo čtyři a po příchodu Alexe Krále jeho role ještě zeslábla. Ve městě Škodovky si od něj ale hodně slibují. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Wiesner - Před začátkem sezony bojoval o místo ve sparťanské sestavě, bohužel pro něj se ale zranil a na podzim si připsal jen pět startů. Pevné místo na pravém kraji letenské obrany má Ondřej Zahustel, a tak jednadvacetiletý Tomáš Wiesner odešel na hostování do Mladé Boleslavi. Ta jej získala na rok a půl. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Dominik Mašek - Další zajímavá mladoboleslavská posila. Dominik Mašek debutoval v lize už jako patnáctiletý v Příbrami, odkud zamířil do Hamburku. V německém klubu se ale neprosadil a přes nizozemskou ligu zamířil do Bohemians 1905. Během dvou a půl let mezi klokany dal deset branek, přidal pět asistencí a od zimy je hráčem týmu z města Škodovky. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Pavel Bucha - Patřil k velkým talentům pražské Slavie, před rokem debutoval v lize, jenže v létě se dostal do sporu s vedením klubu a přestoupil do Plzně. Ve Viktorce však pořádnou šanci nedostal a v zimě dvacetiletý záložník odešel na hostování do Mladé Boleslavi. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Jedno eso za druhým. Toto je šest nejlepších zimních posil Mladé Boleslavi

Fotbalistům Mladé Boleslavi vůbec nevyšla podzimní část sezony. V zimě ale zajímavě posílili a stoupají tabulkou.

Středočeši na jaře obrali o body Plzeň, vyhráli v Teplicích a porazili i Jablonec. Mladá Boleslav je rázem už jen dva body od elitní šestky a ještě může stoupat. Tým z města Škodovky byl totiž v zimě hodně aktivní a přivedl několik kvalitních posil. Jména šesti nejzajímavějších z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Tomáš Hájek

Tomáš Hájek Plzeň Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý stoper ještě loni patřil k oporám Viktorky. Na podzim si ale v Plzni nepřipsal ani jednu ligovou minutu, a tak v zimě odešel na hostování do Mladé Boleslavi. Nastoupil v základní sestavě proti Teplicím i Jablonci a týmu pomohl ke dvěma čistým kontům.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Jakub Jugas

Jakub Jugas ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Společně s Hájkem působil už ve Zlíně a teď se sešli i v Mladé Boleslavi. Jakub Jugas, jenž ještě loni patřil k lídrům Slavie, na podzim zůstal v Edenu stoperem číslo čtyři a po příchodu Alexe Krále jeho role ještě zeslábla. Ve městě Škodovky si od něj ale hodně slibují.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Tomáš Wiesner

Tomáš Wiesner Sparta 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Před začátkem sezony bojoval o místo ve sparťanské sestavě, bohužel pro něj se ale zranil a na podzim si připsal jen pět startů. Pevné místo na pravém kraji letenské obrany má Ondřej Zahustel, a tak jednadvacetiletý Tomáš Wiesner odešel na hostování do Mladé Boleslavi. Ta jej získala na rok a půl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Dominik Mašek

Dominik Mašek MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Další zajímavá mladoboleslavská posila. Dominik Mašek debutoval v lize už jako patnáctiletý v Příbrami, odkud zamířil do Hamburku. V německém klubu se ale neprosadil a přes nizozemskou ligu zamířil do Bohemians 1905. Během dvou a půl let mezi klokany dal deset branek, přidal pět asistencí a od zimy je hráčem týmu z města Škodovky.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Pavel Bucha

Pavel Bucha Plzeň 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Patřil k velkým talentům pražské Slavie, před rokem debutoval v lize, jenže v létě se dostal do sporu s vedením klubu a přestoupil do Plzně. Ve Viktorce však pořádnou šanci nedostal a v zimě dvacetiletý záložník odešel na hostování do Mladé Boleslavi.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Muris Mešanovič

Muris Mešanovič Slavia 2.jpg

Mladá Boleslav má v kádru nejlepšího střelce soutěže – dvacetigólového Nikolaje Komličenka. V zimě k němu však přivedla hodně zajímavou posilu a ze Slavie získala Murise Mešanoviče. Bosenský forvard se sice během podzimu vrátil po zranění, ve Slavii si ale připsal jen pět startů a gólově se ani jednou neprosadil. Jak se mu povede v Mladé Boleslavi, se kterou podepsal kontrakt na tři a půl roku?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud