Jakub Soukup  Ve Vrchlabí několik zápasů odchytal Milan Klouček, aktuální brankářskou jedničkou je ale Jakub Soukup, jenž letos zasáhl do 16 zápasů a dostal se na téměř 93% úspěšnost zákroků. Před příchodem do Vrchlabí šestadvacetiletý gólman působil v Ústí nad Labem a několik zápasů odchytal i za extraligový Litvínov. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Linhart  Bývalý reprezentační bek ještě loni hrával extraligu za Hradec Králové. Předtím působil i v Pardubicích, se kterými získal titul, ale taky Zlíně nebo Třinci. Letos je ve Vrchlabí a v týmu patří mezi klíčové postavy. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Nouza  Jeho hokejový životopis je dlouhý a bohatý. Osmatřicetiletý Tomáš Nouza hrával například za Mladou Boleslav, Znojmo, České Budějovice nebo Prostějov, kde působil ještě v loňské sezoně. Teď je ale ve Vrchlabí a stále je při chuti, letos dal už sedm branek a přidal 19 asistencí. Foto: Petr Lundák / MAFRA / Profimedia
 Patrik Urban  Sedmadvacetiletý útočník je s osmi góly druhým nejlepším střelcem týmu. Patrik Urban má na kontě i 15 asistencí a patří k tahounům Vrchlabí, kde se objevil už v průběhu sezony 2012/13. Předtím prošel mládežnickými týmy Liberce. Foto: YouTube.com
6
Fotogalerie

Jde to i bez Bednáře a spol. 5 hráčů, díky kterým Vrchlabí bojuje o postup do extraligy

Vrchlabí šokuje prvoligovou hokejovou scénu. Tým z Královéhradeckého kraje vládne Chance lize a bojuje o postup do extraligy.

Jaroslav Bednář Vrchlabí Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

V Chance lize působí Kladno, Jihlava či Vsetín. Prvoligové tabulce ale nečekaně vládne Vrchlabí, kde ještě nedávno hráli Jaroslav Bednář, Jaroslav Hlinka, Tomáš Rolinek, Petr Sýkora nebo Jan Hlaváč. Ti všichni už jsou sice pryč, Vrchlabí však drží jiné opory. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Jakub Soukup

Jakub Soukup Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ve Vrchlabí několik zápasů odchytal Milan Klouček, aktuální brankářskou jedničkou je ale Jakub Soukup, jenž letos zasáhl do 16 zápasů a dostal se na téměř 93% úspěšnost zákroků. Před příchodem do Vrchlabí šestadvacetiletý gólman působil v Ústí nad Labem a několik zápasů odchytal i za extraligový Litvínov.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Linhart

Tomáš Linhart HK.jpg

Bývalý reprezentační bek ještě loni hrával extraligu za Hradec Králové. Předtím působil i v Pardubicích, se kterými získal titul, ale taky Zlíně nebo Třinci. Letos je ve Vrchlabí a v týmu patří mezi klíčové postavy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Tomáš Nouza

Tomáš Nouza Prostějov Petr Lundák  MAFRA  Profimedia.jpg

Jeho hokejový životopis je dlouhý a bohatý. Osmatřicetiletý Tomáš Nouza hrával například za Mladou Boleslav, Znojmo, České Budějovice nebo Prostějov, kde působil ještě v loňské sezoně. Teď je ale ve Vrchlabí a stále je při chuti, letos dal už sedm branek a přidal 19 asistencí.

Foto: Petr Lundák / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Patrik Urban

Patrik Urban YT.jpg

Sedmadvacetiletý útočník je s osmi góly druhým nejlepším střelcem týmu. Patrik Urban má na kontě i 15 asistencí a patří k tahounům Vrchlabí, kde se objevil už v průběhu sezony 2012/13. Předtím prošel mládežnickými týmy Liberce.

Foto: YouTube.com

Pokračování 6 / 6

Martin Heřman

Martin Heřman.jpg

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Martin Heřman, jenž je čtvrtý v bodování celé Chance ligy. Třiatřicetiletý útočník, který loni hrával extraligu za Plzeň a předtím prošel Českými Budějovicemi nebo Kazachstánem, má na kontě už 14 branek a 15 nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud