Petr Bolek  - Pětatřicetiletý gólman několik let působil v Plzni, kde kryl záda Matúši Kozáčikovi. Působil taky v Ostravě, Liberci či Slovácku a naposledy chytal za Trnavu. V zimě se ale vrátil domů a podepsal smlouvu na rok a půl s Karvinou. Ve třech zápasech zatím nedostal ani gól. Foto: MFK Karviná
 Martin Šindelář  - Bývalý bek Olomouce ještě na podzim odehrál deset zápasů za Baník. Do Ostravy ale v zimě přišel Jaroslav Svozil z Opavy a Martin Šindelář musel začít řešit svou budoucnost. Stála o něj právě i Opava, devětadvacetiletý bek ale nakonec odešel na hostování do Karviné, kde vytvořil hodně silné stoperské duo s Milanem Rundičem. Foto: MFK Karviná
 Kristi Qose  - Jediný den před začátkem jarní části sezony do Karviné přišel čtyřiadvacetiletý albánský záložník Kristi Qose, který přišel na přestup ze slovenského Ružomberoku, jemuž loni pomohl devíti brankami. Na Slovensku si albánský reprezentant vypracoval velmi dobrou vizitku a vidět je i v Karviné. V dosavadních třech kolech nechyběl na hřišti ani minutu a do statistik si připsal jednu asistenci. Foto: MFK Karviná
 Abdulrahman Taiwo  - Karvinou na podzim trápilo střílení branek. i proto do slezského klubu přišel jednadvacetiletý nigerijský útočník Abdulrahman Taiwo, který dorazil z Dunajské Stredy.  A rodák z Lagosu, jenž přišel na hostování, se v Karviné uvedl skvěle – ve třech zápasech dal už dva góly. Foto: MFK Karviná
5
Fotogalerie

Jarní povstání. Toto jsou 4 posily, které Karvinou vytáhly z podzimní bídy

Boj o ligovou záchranu bude na jaře ještě hodně dramatický. Do sestupových vod je namočená i Karviná, ta ale přes zimu kvalitně posílila a na jaře ještě neprohrála.

Bez názvu1.jpg

Na podzim se trápili, doma ani jednou nevyhráli a byli vážným aspirantem na sestup. Jenže v zimě Karviná kvalitně posílila a ze tří zápasů vytěžila sedm bodů. Jména čtyř nových hráčů, díky nimž je slezský klub na jaře k nepoznání, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Petr Bolek

Petr Bolek MFK.jpg

Pětatřicetiletý gólman několik let působil v Plzni, kde kryl záda Matúši Kozáčikovi. Působil taky v Ostravě, Liberci či Slovácku a naposledy chytal za Trnavu. V zimě se ale vrátil domů a podepsal smlouvu na rok a půl s Karvinou. Ve třech zápasech zatím nedostal ani gól.

Foto: MFK Karviná

Pokračování 3 / 5

Martin Šindelář

Martin Šindelář MFK.jpg

Bývalý bek Olomouce ještě na podzim odehrál deset zápasů za Baník. Do Ostravy ale v zimě přišel Jaroslav Svozil z Opavy a Martin Šindelář musel začít řešit svou budoucnost. Stála o něj právě i Opava, devětadvacetiletý bek ale nakonec odešel na hostování do Karviné, kde vytvořil hodně silné stoperské duo s Milanem Rundičem.

Foto: MFK Karviná

Pokračování 4 / 5

Kristi Qose

Kristi Qose MFK.jpg

Jediný den před začátkem jarní části sezony do Karviné přišel čtyřiadvacetiletý albánský záložník Kristi Qose, který přišel na přestup ze slovenského Ružomberoku, jemuž loni pomohl devíti brankami. Na Slovensku si albánský reprezentant vypracoval velmi dobrou vizitku a vidět je i v Karviné. V dosavadních třech kolech nechyběl na hřišti ani minutu a do statistik si připsal jednu asistenci.

Foto: MFK Karviná

Pokračování 5 / 5

Abdulrahman Taiwo

Abdulrahman TAIWO MFK.jpg

Karvinou na podzim trápilo střílení branek. i proto do slezského klubu přišel jednadvacetiletý nigerijský útočník Abdulrahman Taiwo, který dorazil z Dunajské Stredy.  A rodák z Lagosu, jenž přišel na hostování, se v Karviné uvedl skvěle – ve třech zápasech dal už dva góly.

Foto: MFK Karviná

Doporučujeme

Články odjinud