Jak vypadá nejsilnější český tým ve hře FIFA 18? V útoku Šural, Barák tam chybí

Antonín Barák válí v italském Udine, Matěj Vydra táhne svými góly Derby do Premier League, od tvůrců hry FIFA 18 ale moc vysoký rating nedostali. Vyšší hodnocení má třeba Libor Kozák.

Česká reprezentace se na mistrovství světa nedostala, čeká jí ale další důležitý rok, během něhož si zahraje i novou Ligu národů. Trenér Karel Jarolím bude muset sestavit tým, který uspěje, a ve kterém nebude například Petr Čech ani Jaroslav Plašil. Podle tvůrců hry FIFA 18 ale stále patří mezi nejlepší české hráče. Jak poskládali ideální českou jedenáctku? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 12

Brankář - Petr Čech (Arsenal) – 86

Petr Čech Arsenal 4.jpg

Jako jediný z českých fotbalistů se dostal přes rating 80. Petr Čech je stále jedním z nejlépe hodnocených brankářů celé hry, v reprezentaci už ale skončil. Jeho místo zaujal Tomáš Vaclík, který má hodnocení 77.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 12

Pravý obránce - Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) – 78

Pavel Kadeřábek Hoffenheim.jpg

Opora Hoffenheimu i české reprezentace. Trenéři se na něj mohou pokaždé spolehnout, jeho vrchol ještě přijde. Zamíří do některého ze slavnějších týmů?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 12

Stoper - Marek Suchý (Basilej) – 78

Marek Suchý Basilej.jpg

Trenér Jarolím protočil na postu stopera několik hráčů. Jedním z nich byl i Marek Suchý, jenž navlékl na ruku i kapitánskou pásku. Nepostradatelným lídrem se ale zatím nestal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

Stoper - Tomáš Kalas (Fulham) – 74

Tomáš Kalas ČR2.jpg

Vedle Suchého může nastupovat Jakub Brabec, o šanci si říká Stefan Šimič, a pak je tady Tomáš Kalas. Ten stále patří Chelsea, aktuálně ale hostuje ve Fulhamu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Levý obránce - Theodor Gebre Selassie (Brémy) – 75

Gebre ČR.jpg

Jeho místo je na pravém kraji obrany. Theodor Gebre Selassie ale umí zahrát i nalevo a už několikrát přesvědčil, že se na tomto postu necítí vůbec zle. V reprezentaci ale moc prostoru nedostává.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Pravý záložník - Jakub Jankto (Udine) – 76

Jakub Jankto2.jpg

Umí zahrát na obou krajích zálohy a je před ním velká budoucnost. Láká ho AC Milán a prý ho sleduje i Arsenal. V reprezentaci se od něj ale čeká ještě trošku víc.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Střední záložník - Vladimír Darida (Herta) – 79

Vladimír Darida Herta.jpg

Klíčový hráč národního týmu a druhý nejlépe hodnocený český fotbalista ve hře FIFA 18. Vladimír Darida už je fit po zranění a znovu se vrátí i do národního týmu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 12

Střední záložník - Jaroslav Plašil (Bordeaux) – 74

Jaroslav Plašil a Sivok.jpg

V reprezentaci to po neúspěšném EURU zabalil, stále ale pokračuje v Bordeaux a toho si tvůrci hry FIFA všimli. Jaroslav Plašil dostal vysoký rating a zajistil si místo v tomto týmu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 12

Levý záložník - Ladislav Krejčí (Boloňa) – 77

Ladislav Krejčí Bolona.jpg

Přetahovaly se o něj evropské kluby, Ladislav Krejčí nakonec skončil v Boloni. Úvod angažmá mu vyšel, jenže v letošním ročníku zasáhl jen do osmi duelů. I proto vypadl z reprezentačního základu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 12

Útočník - Patrik Schick (AS Řím) – 77

Patrik Schick AS Řím 2.jpg

V létě se stal nejdražší posilou v historii AS Řím, svými výkony ale vysokou investici zatím nesplatil. Navíc je často zraněný, a i proto se zatím příliš nepředvedl v reprezentaci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 12 / 12

Útočník - Josef Šural (Sparta) – 72

Josef Šural ČR.jpg

Stejný rating - tedy 72, mají ještě David Lafata a Libor Kozák. Naše volba ale logicky padla na Josefa Šurala, který byl na podzim nejlepším střelcem Sparty. V přípravě se ale zranil a nějakou dobu bude mimo hru.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud