Ondřej Kolář  - Novou brankářskou jedničkou se před začátkem sezony 2017/18 stal Jan Laštůvka, jeho angažmá v Edenu ale nedopadlo podle předpokladů, a tak Slavia v zimě hledala náhradu. Tou byl Ondřej Kolář, jenž dorazil z Liberce. Kde kdo o něm na startu jeho angažmá pochyboval, teď však čtyřiadvacetiletý gólman září v Lize mistrů a dostal se do reprezentace. Foto: Profimedia.cz
 Michal Frydrych  - Bývalý obránce Baníku přišel do Slavie v průběhu sezony 2015/16 a stal se důležitým článkem sešívané sestavy. V době, kdy se týmu z Edenu ujal trenér Trpišovský, Michal Frydrych působil na pravém kraji obrany. V zápase proti Jihlavě ho v 73. minutě nahradil Danny. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kúdela  - Stejně jako Kolář, tak i Ondřej Kúdela do Slavie přišel tehdy v zimě z Liberce. I o něm se pochybovalo, zkušený stoper ale všechny kritiky ihned přesvědčil o svých kvalitách. V současné době tvoří s Davidem Hovorkou nejlepší obrannou dvojici ligy a dostali se i do reprezentace. Foto: Profimedia.cz
 Josef Hušbauer  - Bývalý lídr Sparty v průběhu sezony 2015/16 odešel z Letné do Edenu a od té doby patří k ústředním postavám Slavie. V sešívané záloze už se protočila řada hráčů, devětadvacetiletý Josef Hušbauer ale patří k Trpišovského vyvoleným. Tedy aspoň na půdě Fortuna ligy. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Jak Trpišovský změnil Slavii. 5 hráčů, kteří byli u jeho neúspěšné premiéry v Jihlavě

Psal se rok 2017 a do Vánoc tehdy zbývaly dva dny. Fanoušci fotbalové Slavie dostali krásný dárek – trenéra Jindřicha Trpišovského.

Bez názvu.jpg

Jindřich Trpišovský přišel do Slavie na konci roku 2017 z Liberce. K prvnímu ligovému utkání vycestoval se sešívaným týmem do Jihlavy, která překvapivě vyhrála 1:0. Do zápasu tehdy zasáhlo pouze pět hráčů Slavie, kteří v Edenu působí i nyní. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Novou brankářskou jedničkou se před začátkem sezony 2017/18 stal Jan Laštůvka, jeho angažmá v Edenu ale nedopadlo podle předpokladů, a tak Slavia v zimě hledala náhradu. Tou byl Ondřej Kolář, jenž dorazil z Liberce. Kde kdo o něm na startu jeho angažmá pochyboval, teď však čtyřiadvacetiletý gólman září v Lize mistrů a dostal se do reprezentace.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Michal Frydrych

Michal Frydrych Slavia.jpg

Bývalý obránce Baníku přišel do Slavie v průběhu sezony 2015/16 a stal se důležitým článkem sešívané sestavy. V době, kdy se týmu z Edenu ujal trenér Trpišovský, Michal Frydrych působil na pravém kraji obrany. V zápase proti Jihlavě ho v 73. minutě nahradil Danny.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia.jpg

Stejně jako Kolář, tak i Ondřej Kúdela do Slavie přišel tehdy v zimě z Liberce. I o něm se pochybovalo, zkušený stoper ale všechny kritiky ihned přesvědčil o svých kvalitách. V současné době tvoří s Davidem Hovorkou nejlepší obrannou dvojici ligy a dostali se i do reprezentace.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia 2.jpg

Bývalý lídr Sparty v průběhu sezony 2015/16 odešel z Letné do Edenu a od té doby patří k ústředním postavám Slavie. V sešívané záloze už se protočila řada hráčů, devětadvacetiletý Josef Hušbauer ale patří k Trpišovského vyvoleným. Tedy aspoň na půdě Fortuna ligy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Milan Škoda

Milan Škoda 3.jpg

V aktuálním ročníku Slavia marně hledá kanonýra, v sezoně 2017/18 se ale mohla spolehnout na Milana Škodu. Ten dal celkově 11 branek a byl hlavní útočnou zbraní týmu z Edenu. Letos se zatím trefil jednou.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud