Chris Martenet  V roce 2015 jej draftoval Dallas, Chris Martenet si ale v NHL nikdy nezahrál. Dvoumetrový a téměř stokilový americký bek prošel několika zámořskými týmy a ještě loni odehrál jeden zápas v AHL. Teď je šestadvacetiletý zadák poprvé v Evropě a chystá se na kladenské angažmá.
 Denis Kusý  Denis Kusý dříve hrával extraligu za Pardubice. V ročníku 2021/22 působil v prvoligovém Vrchlabí a v minulé sezoně byl ve druhé finské lize. Na severu Evropy se mu dařilo, byl produktivní a posbíral celkem 58 bodů. Kladnu může pětadvacetiletý útočník hodně pomoct.
 Deven Sideroff  Druhá letní kladenská zámořská posila. Taky Deven Sideroff prošel v roce 2015 draftem NHL, ve kterém na něj ukázal Anaheim. Do nejlepší ligy světa se však nedostal a poslední tři roky je v Evropě. Šestadvacetiletý kanadský útočník působil v Rakousku, Švédsku a naposledy hrál za slovenský Zvolen. V základní části posbíral 35 bodů, další čtyři pak přidal v play-off. Bude stejně produktivní taky v extralize?
 Jakub Strnad  Dvaatřicetiletý útočník z Kladna pochází a za Rytíře už řadu let hrál. V týmu býval i kapitánem. V průběhu ročníku 2021/22 ale odešel do Sparty a v minulé sezoně hrál za České Budějovice. Za Motor zkušený forvard odehrál 46 zápasů, ve kterých posbíral deset bodů. Teď bude znovu bojovat za Kladno.
5
Fotogalerie

Jágrovi Rytíři zbrojí. Podívejte se na 5 posil, které získalo extraligové Kladno

Rytíři se v poslední extraligové sezoně zachránili, v té příští by se ale rádi vyhnuli baráži. I proto zbrojí.

Kladno je na přestupovém trhu aktivní a přivedlo už pět posil. Které to jsou? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Karel Klikorka

Karel Klikorka Slavia.jpg

Jednadvacetiletý obránce, který startoval i na dvou juniorských světových šampionátech, si za Kladno připsal tři starty už v minulém ročníku. To ale patřil ještě Slavii. Rytíře však zaujal a v příští sezoně bude nosit jejich dres. Extraligu si dříve zahrál za Mladou Boleslav.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Chris Martenet

Chris Martenet.jpg

V roce 2015 jej draftoval Dallas, Chris Martenet si ale v NHL nikdy nezahrál. Dvoumetrový a téměř stokilový americký bek prošel několika zámořskými týmy a ještě loni odehrál jeden zápas v AHL. Teď je šestadvacetiletý zadák poprvé v Evropě a chystá se na kladenské angažmá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Denis Kusý

Denis Kusý Pardubice Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Denis Kusý dříve hrával extraligu za Pardubice. V ročníku 2021/22 působil v prvoligovém Vrchlabí a v minulé sezoně byl ve druhé finské lize. Na severu Evropy se mu dařilo, byl produktivní a posbíral celkem 58 bodů. Kladnu může pětadvacetiletý útočník hodně pomoct.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Deven Sideroff

Deven Sideroff.jpg

Druhá letní kladenská zámořská posila. Taky Deven Sideroff prošel v roce 2015 draftem NHL, ve kterém na něj ukázal Anaheim. Do nejlepší ligy světa se však nedostal a poslední tři roky je v Evropě. Šestadvacetiletý kanadský útočník působil v Rakousku, Švédsku a naposledy hrál za slovenský Zvolen. V základní části posbíral 35 bodů, další čtyři pak přidal v play-off. Bude stejně produktivní taky v extralize?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jakub Strnad

Jakub Strnad ČB Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Dvaatřicetiletý útočník z Kladna pochází a za Rytíře už řadu let hrál. V týmu býval i kapitánem. V průběhu ročníku 2021/22 ale odešel do Sparty a v minulé sezoně hrál za České Budějovice. Za Motor zkušený forvard odehrál 46 zápasů, ve kterých posbíral deset bodů. Teď bude znovu bojovat za Kladno.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud