Martin Adamský (AZ Havířov) - Devětatřicetiletý útočník byl řadu let lídrem Třince, se kterým získal dva tituly. Jenže každý příběh jednou končí. Vedení Ocelářů už s Martinem Adamským přestalo počítat a zkušený útočník si musel hledat novou práci. Údajně jej lákaly extraligové Pardubice, on se ale rozhodl, že kývne na nabídku prvoligového Havířova. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Jaroslav Bednář (Slavia Praha) - V roce 2008 získal titul se Slavií, kde působil dlouhou část své úspěšné kariéry. Jaroslav Bednář, jenž okusil i NHL, byl ještě v sezoně 2017/18 kapitánem Hradce Králové, od té doby ale oblékal dres druholigového Vrchlabí, v jehož barvách v posledním ročníku posbíral 68 bodů. Je mu sice už 43 let, končit ale ještě nehodlá. Bednář se totiž připravuje zase se Slavií. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Michal Trávníček (Slovan Ústí nad Labem) - Od roku 2012 až do loňské sezony byl kapitánem Litvínova, který v sezoně 2014/15 dovedl k extraligovému titulu. V nejvyšší soutěži odehrál přes tisíc zápasů, jenže kouč Vladimír Országh s ním už nepočítal. Čtyřicetiletý útočník ale ještě končit nehodlal, a tak podepsal roční smlouvu s Ústí nad Labem. Foto: Profimedia.cz
 Jaromír Jágr (Rytíři Kladno) - Stále se spekuluje o jeho střídavých startech ve Spartě, primárně by měl ale nastupovat za své Kladno, se kterým v posledním ročníku sestoupil z extraligy. Nikdo sice zatím neví, zda Jaromír Jágr bude pokračovat v kariéře, vypadá to ale, že osmačtyřicetiletý veterán se do sportovního důchodu ještě nechystá. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Jágr a spol. Podívejte se na pět zkušených hvězd, které míří do hokejové Chance ligy

Chance liga sice není nejvyšší českou hokejovou ligou, její prestiž ale rok co rok roste. A příští sezona bude ještě zajímavější.

Jaromír Jágr Kladno 20 smích Barbora Reichova CNC Profimedia.jpg

Chance liga je místem, kde dostávají hodně prostoru mladí talentovaní hokejisté. Po jejich boku se ale objevuje také řada zkušených borců i několik velkých jmen. V první lize budou v příští sezoně nastupovat například Josef Hrabal, Tomáš Linhart, ale i pět velkých hvězd, jejichž jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Barbora Reichova / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Martin Adamský (AZ Havířov)

Martin Adamský Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Devětatřicetiletý útočník byl řadu let lídrem Třince, se kterým získal dva tituly. Jenže každý příběh jednou končí. Vedení Ocelářů už s Martinem Adamským přestalo počítat a zkušený útočník si musel hledat novou práci. Údajně jej lákaly extraligové Pardubice, on se ale rozhodl, že kývne na nabídku prvoligového Havířova.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jaroslav Bednář (Slavia Praha)

Jaroslav Bednář Vrchlabí Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

V roce 2008 získal titul se Slavií, kde působil dlouhou část své úspěšné kariéry. Jaroslav Bednář, jenž okusil i NHL, byl ještě v sezoně 2017/18 kapitánem Hradce Králové, od té doby ale oblékal dres druholigového Vrchlabí, v jehož barvách v posledním ročníku posbíral 68 bodů. Je mu sice už 43 let, končit ale ještě nehodlá. Bednář se totiž připravuje zase se Slavií.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Michal Trávníček (Slovan Ústí nad Labem)

Michal Trávníček.jpg

Od roku 2012 až do loňské sezony byl kapitánem Litvínova, který v sezoně 2014/15 dovedl k extraligovému titulu. V nejvyšší soutěži odehrál přes tisíc zápasů, jenže kouč Vladimír Országh, s ním už nepočítal. Čtyřicetiletý útočník ale ještě končit nehodlal, a tak podepsal roční smlouvu s Ústí nad Labem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jaromír Jágr (Rytíři Kladno)

Jaromír Jágr Kladno Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Stále se spekuluje o jeho střídavých startech ve Spartě, primárně by měl ale nastupovat za své Kladno, se kterým v posledním ročníku sestoupil z extraligy. Nikdo sice zatím neví, zda Jaromír Jágr bude pokračovat v kariéře, vypadá to ale, že osmačtyřicetiletý veterán se do sportovního důchodu ještě nechystá.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Výtisk (Stadion Litoměřice)

Jan Výtisk Vítkovice.jpg

Ještě v poslední sezoně byl zkušený bek kapitánem Vítkovic. Jenže Ostravané o něj už neměli zájem, a tak si Jan Výtisk musel hledat nové angažmá. To nakonec našel v prvoligových Litoměřicích, které jsou svazovým projektem Dukla. Osmatřicetiletý Jan Výtisk, jenž má ve sbírce extraligový titul s Libercem, bude předávat své zkušenosti mladším.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud