Jablonec vábí hvězdy. 3 hráči, kteří už brzy mohou přijít na sever Čech

Jablonec vábí hvězdy. 3 hráči, kteří už brzy mohou přijít na sever Čech

Jablonec vábí hvězdy. 3 hráči, kteří už brzy mohou přijít na sever Čech

Jablonec přišel o Matěje Hanouska, na Letnou by měl zamířit i David Lishka (pokud se ukáže, že je zdravý) a stále se spekuluje o odchodu Michala Trávníka. Na severu Čech však hledají i posily.

Bez názvu1.jpg

Jablonec prožil povedený podzim. Hrál v Evropské lize, v domácí soutěži je čtvrtý a na jaře ho čekají další boje o poháry. Sice už bez několika opor, ale zřejmě s novými posilami. Jména tří známých hráčů, o nichž se na severu Čech mluví, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Adam Hloušek

Adam Hloušek Legie 2.jpg

Jednáme o hráči, jehož jméno vám vyrazí dech. Takový vzkaz vyslal Miroslav Pelta jabloneckým fanouškům. Údajně má jít o Adama Hlouška, který je odchovancem severočeského klubu. Později hrával taky za Slavii, Kaiserslautern, Norimberk či Stuttgart a nyní je už třetím rokem v Legii Varšava, s níž získal tři ligové tituly a zahrál si zde i Ligu mistrů. V polském klubu třicetiletý levý obránce či záložník patří k oporám, po sezoně mu ale končí smlouva a údajně je reálný jeho návrat do Jablonce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Libor Kozák

Libor Kozák Aston Villa 2.jpg

Další zvučné jméno na jabloneckém seznamu. Devětadvacetiletý útočník v roce 2009 opustil Opavu a zamířil do Lazia, v jehož dresu se dokonce stal nejlepším střelcem Evropské ligy. V dresu Aston Villy si zahrál i Premier League, jeho kariéru ale brzdí zdravotní problémy. Aktuálně je forvard s reprezentačními zkušenostmi hráčem Livorna, už v zimě by ale mohl posílit Jablonec.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Bogdan Vataleju

Bogdan Vatajelu 2.jpg

Jablonec hledá náhradu za Matěje Hanouska, který zamířil do Sparty. Možností je Adam Hloušek, jeho příchod by se ale mohl dotáhnout až v létě. Ještě předtím by na sever Čech mohl přijít Bogdan Vatajelu, kterého kouč Rada vedl už ve Spartě. Na Letné už s rumunským bekem či záložníkem nepočítají, zato v Jablonci by zřejmě patřil do základní sestavy.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud