Matěj Polidar  Dvaadvacetiletý univerzál neustál velkou konkurenci ve Spartě. Matěj Polidar, jenž může hrát na ofenzivních postech i na kraji obrany, si v loňské sezoně připsal jen deset ligových startů. Na Letné by nyní více prostoru nedostal, proto odešel na hostování do Jablonce, kde by měl nastupovat pravidelně.
 Vladimir Jovovič  103 zápasů, 15 branek a 23 asistencí. Taktová je dosavadní ligová bilance Vladimira Jovoviče, který má za sebou čtyři roky v Jablonci. Uplynulou sezonu strávil sedmadvacetiletý ofenzivní univerzál ve „své“ Černí Hoře, teď už je ale zpátky na severu Čech. Dříve svými výkony zaujal i Spartu nebo Plzeň, v Jablonci si od jeho návratu hodně slibují.
 Václav Sejk  Kdo ví, možná jednou bude dávat góly za Spartu, které patří, zatím se ale do kádru letenského celku neprosadil. Václav Sejk už o sobě ale dal na ligové scéně vědět a během jara vstřelil čtyři góly na hostování v Teplicích. Jeden zásah pak přidal v baráži a další zkušenosti teď bude sbírat v Jablonci.
 Jan Chramosta  Stejně jako Jovovič se po roce vrátil do míst, která velmi dobře zná. Jednatřicetiletý Jan Chramosta pomohl v minulém ročníku sedmi góly k záchraně Bohemians 1905, teď je však zpátky v Jablonci, který jej přivedl už v rozehrané sezoně 2017/18. V ročníku 2020/21 odehrál za tým ze severu Čech jen devět zápasů a dal jediný gól. Jak se mu povede tentokrát?
5
Fotogalerie

Jablonec bude zase silný. 5 (staro)nových posil, které tým ze severu mohou vrátit nahoru

Uplynulá sezona Jablonci vůbec nevyšla. Na podzim sice tým ze severu Čech hrál v pohárech, na jaře ale bojoval o záchranu.

Severočeši už nepůjdou do nové sezony s trenérem Petrem Radou, ale s Davidem Horejšem. A taky s několika (staro)novými tvářemi. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Pavel Šulc

profimedia-0675954957.jpg

V uplynulé sezoně oslavil titul s Plzní, ve Viktorce si od něj ale slibovali víc. Jednadvacetiletého záložníka trápila koncovka a pro tým nebyl takovým přínosem, jaký by si v klubu přáli. Pavel Šulc sice zasáhl do 27 duelů, na konto si ale připsal jediný gól a jednu nahrávku. Dříve působil v Jihlavě, Opavě a Českých Budějovicích, v dalším ročníku bude hostovat v Jablonci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Matěj Polidar

Matěj Polidar Sparta 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý univerzál neustál velkou konkurenci ve Spartě. Matěj Polidar, jenž může hrát na ofenzivních postech i na kraji obrany, si v loňské sezoně připsal jen deset ligových startů. Na Letné by nyní více prostoru nedostal, proto odešel na hostování do Jablonce, kde by měl nastupovat pravidelně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Vladimir Jovovič

Vladimir Jovovič Jablonec 21.jpg

103 zápasů, 15 branek a 23 asistencí. Taktová je dosavadní ligová bilance Vladimira Jovoviče, který má za sebou čtyři roky v Jablonci. Uplynulou sezonu strávil sedmadvacetiletý ofenzivní univerzál ve „své“ Černí Hoře, teď už je ale zpátky na severu Čech. Dříve svými výkony zaujal i Spartu nebo Plzeň, v Jablonci si od jeho návratu hodně slibují.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Václav Sejk

profimedia-0695915350.jpg

Kdo ví, možná jednou bude dávat góly za Spartu, které patří, zatím se ale do kádru letenského celku neprosadil. Václav Sejk už o sobě ale dal na ligové scéně vědět a během jara vstřelil čtyři góly na hostování v Teplicích. Jeden zásah pak přidal v baráži a další zkušenosti teď bude sbírat v Jablonci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Chramosta

profimedia-0693904399.jpg

Stejně jako Jovovič se po roce vrátil do míst, která velmi dobře zná. Jednatřicetiletý Jan Chramosta pomohl v minulém ročníku sedmi góly k záchraně Bohemians 1905, teď je však zpátky v Jablonci, který jej přivedl už v rozehrané sezoně 2017/18. V ročníku 2020/21 odehrál za tým ze severu Čech jen devět zápasů a dal jediný gól. Jak se mu povede tentokrát?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud