Indiáni musí hledat nové brankáře. Podívejte se, kteří gólmani opustili Plzeň

Ne, letošní sezona se hokejistům Plzně nepovedla. Indiáni postoupili do předkola play-off, v tom však nestačili na Litvínov. Není divu, že v kabině dochází ke změnám.

V bráně Plzně se v letošním ročníku protočili tři brankáři. Indiáni ale musí hledat novou jedničku – ani jeden z nich totiž v příští sezoně v klubu působit nebude.

Kam plzeňští gólmani odešli? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Dominik Pavlát

Bez názvu.jpg

Čtyřiadvacetiletý gólman, jenž v tomto ročníku odchytal tři zápasy za reprezentaci, byl plzeňskou jedničkou. Připsal si 24 startů, odváděl velmi dobré služby, na konci ledna ale zamířil do Pardubic. V Dynamu vytvořil dvojici s Romanem Willem, jemuž spolehlivě kryje záda, pokračovat by měl ale jinde. Loni se ukázal Coloradu, zamířit by měl však do finského Tampere.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Milan Klouček

Milan Klouček Plzeň Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Výměnou za Pavláta zamířil do Plzně z Pardubic Milan Klouček. Pětadvacetiletý gólman v Dynamu moc prostoru nedostával, na západě Čech pak zasáhl celkem do šesti zápasů. Další už ale přidá jinde – v příští sezoně totiž bude chytat za České Budějovice.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Samuel Hlavaj

Samuel Hlavaj Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V Plzni končí taky Samuel Hlavaj. Dvaadvacetiletý gólman, jenž si zachytal za Slováky na uplynulém světovém šampionátu, přitom do extraligy zamířil teprve před rokem. V Plzni podával dobré výkony a teď je před ním nová výzva. Podepsal totiž smlouvu s Minnesotou.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud