Vojtěch Němec – 8 bodů . Třiatřicetiletý útočník přišel do Plzně před sezonou z Komety. V kádru indiánů se mu daří, v extralize posbíral už 22 bodů a dalších osm jich přidal v Lize mistrů. Do statistik si připsal čtyři góly a čtyři nahrávky. Foto: Profimedia.cz
 Petr Kodýtek – 10 bodů.  Hodně vidět byl také Petr Kodýtek. Dvacetiletý plzeňský odchovanec, jenž ještě loni hrával za Litoměřice či Klatovy, prožívá velmi dobrou sezonu. Talentovaný útočník, který hrál na loňském juniorském šampionátu, má pevné místo v kádru indiánů a navíc se skvěle prezentoval v Lize mistrů. Do statistik se zapsal pěti góly a stejným počtem nahrávek. Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia
 David Stach – 11 bodů.  Druhým nejproduktivnějším indiánem v Lize mistrů byl David Stach. Šestadvacetiletý útočník, který několik let působil ve Finsku a do Plzně přišel v roce 2016 z Kladna, si v osmi startech připsal tři góly a osm nahrávek. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Milan Gulaš – 13 bodů.  Nejproduktivnější český hráč Ligy mistrů. Milan Gulaš je dokonce čtvrtý v bodování celé soutěže. Zkušený útočník dal v deseti zápasech osm branek, ke kterým přidal pět asistencí. V bilanci +/- se dostal na číslo plus jedenáct. Jeho role byla opravdu klíčová, na ledě trávil v průměru více než 19 minut na zápas. Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Indiáni byli vidět. Toto je pět nejproduktivnějších hráčů Plzně v hokejové Lize mistrů

Nejúspěšnějším českým týmem v letošním ročníku hokejové Ligy mistrů byla Plzeň. Indiáni došli až do semifinále soutěže, ve které rozhodně neudělali ostudu.

Loni došla do finále Sparta, letos se dostala mezi nejlepší čtyřku Plzeň. Kteří hráči západočeského klubu byli v Lize mistrů nejvíc vidět? Jména pěti nejproduktivnějších indiánů najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Miroslav Indrák – 7 bodů

Miroslav Indrák Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Jedním z nejproduktivnějších hráčů Plzně v Lize mistrů byl Miroslav Indrák. Třiadvacetiletý útočník, jenž si loni odbyl premiéru v reprezentaci, dal v deseti zápasech šest branek a přidal jednu nahrávku. Posbíral tak sedm bodů, které dosud stihl nasbírat i v letošní extraligové sezoně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Vojtěch Němec – 8 bodů

Vojtěch Němec Plzeň.jpg

Třiatřicetiletý útočník přišel do Plzně před sezonou z Komety. V kádru indiánů se mu daří, v extralize posbíral už 22 bodů a dalších osm jich přidal v Lize mistrů. Do statistik si připsal čtyři góly a čtyři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Petr Kodýtek – 10 bodů

Petr Kodýtek Martin Polívka  MAFRA  Profimedia.jpg

Hodně vidět byl také Petr Kodýtek. Dvacetiletý plzeňský odchovanec, jenž ještě loni hrával za Litoměřice či Klatovy, prožívá velmi dobrou sezonu. Talentovaný útočník, který hrál na loňském juniorském šampionátu, má pevné místo v kádru indiánů a navíc se skvěle prezentoval v Lize mistrů. Do statistik se zapsal pěti góly a stejným počtem nahrávek.

Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

David Stach – 11 bodů

David Stach Plzeň Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Druhým nejproduktivnějším indiánem v Lize mistrů byl David Stach. Šestadvacetiletý útočník, který několik let působil ve Finsku a do Plzně přišel v roce 2016 z Kladna, si v osmi startech připsal tři góly a osm nahrávek.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Milan Gulaš – 13 bodů

Milan Gulaš Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Nejproduktivnější český hráč Ligy mistrů. Milan Gulaš je dokonce čtvrtý v bodování celé soutěže. Zkušený útočník dal v deseti zápasech osm branek, ke kterým přidal pět asistencí. V bilanci +/- se dostal na číslo plus jedenáct. Jeho role byla opravdu klíčová, na ledě trávil v průměru více než 19 minut na zápas.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud