Alexis Sánchez – 35 mil. eur.  Bývalý útočník Barcelony či Arsenalu přišel do Milána na konci srpna na hostování z Manchesteru United, který jej před rokem a půl koupil za 34 milionů eur. Třicetiletý chilský reprezentant zatím za Inter odehrál deset ligových minut. Foto: Profimedia.cz
 Nicolò Barella – 36 mil. eur.  Dvaadvacetiletý italský reprezentant v sobě ukrývá hodně zajímavý potenciál. Střední záložník Nicolò Barella přišel do Interu v létě na hostování z Cagliari, to se ale v zimě změní v přestup, který bude stát 25 milionů eur. V letošní sezoně Serie A zatím odehrál 90 minut, v národním týmu má na kontě devět zápasů a dva vstřelené góly. Foto: Profimedia.cz
 Marcelo Brozovic – 50 mil. eur.  Vicemistr světa z loňského roku přišel do Interu už v roce 2015 z Dinama Záhřeb. Cena šestadvacetiletého chorvatského reprezentačního záložníka jde od té doby nahoru a aktuálně stojí dokonce padesát milionů eur. V sestavě milánského týmu má pevnou pozici. Foto: Profimedia.cz
 Stefan de Vrij – 50 mil. eur.  Odchovanec Feyenoordu patřil ještě do loňského léta Laziu, před rokem ale zadarmo odešel do Milána a stal se novou posilou Interu. Aktuální cena sedmadvacetiletého stopera je dokonce padesát milionů eur. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Hvězdy ze San Sira. Toto je šest nejdražších hráčů na soupisce Interu Milán

Slavia už v úterý vstoupí do Ligy mistrů, kterou odstartuje soubojem na půdě Interu Milán. Proti Součkovi a spol. se postaví hvězdami nabitý tým.

Bez názvu.jpg

Slavii v úvodním zápase Ligy mistrů čeká těžká fuška. Kádr Interu Milán je totiž plný hvězd světového formátu. Jména těch nejdražších z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Alexis Sánchez – 35 mil. eur

Alexis Inter.jpg

Bývalý útočník Barcelony či Arsenalu přišel do Milána na konci srpna na hostování z Manchesteru United, který jej před rokem a půl koupil za 34 milionů eur. Třicetiletý chilský reprezentant zatím za Inter odehrál deset ligových minut.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Nicolò Barella – 36 mil. eur

Nicolò Barella.jpg

Dvaadvacetiletý italský reprezentant v sobě ukrývá hodně zajímavý potenciál. Střední záložník Nicolò Barella přišel do Interu v létě na hostování z Cagliari, to se ale v zimě změní v přestup, který bude stát 25 milionů eur. V letošní sezoně Serie A zatím odehrál 90 minut, v národním týmu má na kontě devět zápasů a dva vstřelené góly.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Marcelo Brozovic – 50 mil. eur

Marcelo Brozovic.jpg

Vicemistr světa z loňského roku přišel do Interu už v roce 2015 z Dinama Záhřeb. Cena šestadvacetiletého chorvatského reprezentačního záložníka jde od té doby nahoru a aktuálně stojí dokonce padesát milionů eur. V sestavě milánského týmu má pevnou pozici.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Stefan de Vrij – 50 mil. eur

Stefan de Vrij Inter.jpg

Odchovanec Feyenoordu patřil ještě do loňského léta Laziu, před rokem ale zadarmo odešel do Milána a stal se novou posilou Interu. Aktuální cena sedmadvacetiletého stopera je dokonce padesát milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Milan Škriniar – 60 mil. eur

Milan Škriniar Inter.jpg

Druhým nejdražším hráčem na soupisce Interu je Milan Škriniar. Čtyřiadvacetiletý slovenský stoper si udělal skvělé jméno v Sampdorii, ze které před dvěma lety zamířil na San Siro. Inter za něj tehdy platil 34 milionů eur, aktuální cena slovenského reprezentanta je ale výrazně vyšší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Romelu Lukaku – 75 mil. eur

Romelu Lukaku Inter.jpg

Největší hvězdou a nejdražším hráčem týmu je Romelu Lukaku. Šestadvacetiletý belgický reprezentační útočník přestoupil před dvěma lety za téměř 85 milionů eur z Evertonu do Manchesteru United, který jej v létě prodal Interu Milán. Ten za něj zaplatil 65 milionů eur. Lukaku v Serii A zatím zasáhl do tří zápasů a dal v nich dvě branky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud