Ianis Hagi – 6 mil. eur   Dvaadvacetiletý rumunský reprezentant dokáže být pořádně nebezpečný. Ofenzivně laděný záložník, který do Rangers přišel před necelým rokem z belgického Genku, totiž umí góly nejen dávat, ale také je pravidelně připravuje. V letošní sezoně se celkově prosadil sedmkrát a navrch přidal 11 asistencí.  Foto: Profimedia.cz
 Kemar Roofe – 6 mil. eur   Stejnou tržní hodnotu jako Hagi má i Kemar Roofe z Jamajky. Také on přišel do Glasgow loni v létě z Belgie, ovšem ne z Genku, ale z Anderlechtu. Osmadvacetiletý útočník prošel také několika anglickými kluby a nyní pálí ostrými v barvách Rangers. Ve skotské soutěži se letos prosadil desetkrát, další dvě trefy pak přidal v Evropské lize.  Foto: Profimedia.cz
 Ryan Kent – 8 mil. eur   Někdejší mládežnický anglický reprezentant přišel do Rangers z Liverpoolu. V týmu Stevena Gerrarda má velmi dobrou pozici a patří ke klíčovým postavám Glasgow. Čtyřiadvacetiletý křídelník dal letos ve všech soutěžích 11 branek a přidal k nim 13 asistencí.  Foto: Profimedia.cz
 James Tavernier - 8 mil. eur   Bacha na něj. James Tavernier sice nastupuje na kraji obrany, jenže jeho statistiky vypadají jako od hrotového útočníka. Devětadvacetiletý kapitán Rangers, který do klubu přišel v roce 2015 z Wiganu, letos dal celkově 17 gólů a připsal si i 15 nahrávek.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Hvězdy v týmu Stevena Gerrarda. Toto je 5 nejdražších hráčů Glasgow Rangers

Slavia poslala v Evropské lize ze hry anglický Leicester a teď se chystá na Glasgow Rangers. Slavný skotský klub do Prahy doveze hodně zajímavý soubor.

Steven Gerrard Glasgow.jpg

Na trenérské lavičce Glasgow Rangers, které se už ve čtvrtek v Evropské lize představí v bitvě se Slavií, stojí legendární Steven Gerrard. Ten má v kádru celou řadu skvělých fotbalistů. Jména pěti nejdražších z nich (podle portálu transfermarkt.de) najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Ianis Hagi – 6 mil. eur 

Ianis Hagi.jpg

Dvaadvacetiletý rumunský reprezentant dokáže být pořádně nebezpečný. Ofenzivně laděný záložník, který do Rangers přišel před necelým rokem z belgického Genku, totiž umí góly nejen dávat, ale také je pravidelně připravuje. V letošní sezoně se celkově prosadil sedmkrát a navrch přidal 11 asistencí. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Kemar Roofe – 6 mil. eur 

Kemar Roofe.jpg

Stejnou tržní hodnotu jako Hagi má i Kemar Roofe z Jamajky. Také on přišel do Glasgow loni v létě z Belgie, ovšem ne z Genku, ale z Anderlechtu. Osmadvacetiletý útočník prošel také několika anglickými kluby a nyní pálí ostrými v barvách Rangers. Ve skotské soutěži se letos prosadil desetkrát, další dvě trefy pak přidal v Evropské lize. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Ryan Kent – 8 mil. eur 

Ryan Kent.jpg

Někdejší mládežnický anglický reprezentant přišel do Rangers z Liverpoolu. V týmu Stevena Gerrarda má velmi dobrou pozici a patří ke klíčovým postavám Glasgow. Čtyřiadvacetiletý křídelník dal letos ve všech soutěžích 11 branek a přidal k nim 13 asistencí. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

James Tavernier - 8 mil. eur 

James Tavernier.jpg

Bacha na něj. James Tavernier sice nastupuje na kraji obrany, jenže jeho statistiky vypadají jako od hrotového útočníka. Devětadvacetiletý kapitán Rangers, který do klubu přišel v roce 2015 z Wiganu, letos dal celkově 17 gólů a připsal si i 15 nahrávek. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Alfredo Morelos - 12 mil. eur 

Alfredo Morelos.jpg

Nejdražším hráčem na soupisce Rangers je kolumbijský reprezentant Alfredo Morelos, jenž do Skotska přišel v roce 2017 z Helsinek. Obrana Slavie si na čtyřiadvacetiletého útočníka musí dát velký pozor, Morelos totiž letos ve všech soutěžích nastřílel už 15 branek. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud