Alexandre Lacazette - 35 mil. eur  Devětadvacetiletý útočník přišel do Arsenalu v roce 2017 z Lyonu, který za něj získal 53 milionů eur. Francouzský reprezentant, jenž za národní tým Francie vstřelil tři branky, je v letošním ročníku Premier League nejlepším střelcem Kanonýrů a na kontě má už jedenáct zásahů. V Evropské lize se ale trefil jen jednou.  Foto: Profimedia.cz
 Pierre-Emerick Aubameyang – 35 mil. eur   Stejnou cenu jako Lacazette má také Pierre-Emerick Aubameyang. Kapitán týmu by měl být hlavní zbraní Arsenalu, jenže jednatřicetiletý útočník z Gabonu, jenž do Londýna přišel z Dortmundu, se v letošním ročníku trápí. V Premier League se trefil jen devětkrát a celkově má na kontě 14 branek. Kanonýři od něj potřebují víc.  Foto: Profimedia.cz
 Nicolas Pépé - 38 mil. eur   Pětadvacetiletý křídelník přišel do Arsenalu v létě roku 2019 z francouzského Lille. Kanonýři za něj zaplatili osmdesát milionů eur, jeho současná tržní cena je však výrazně nižší. Reprezentant z Pobřeží slonoviny v letošním ročníku Arsenalu pomohl osmi góly a čtyřmi nahrávkami.  Foto: Profimedia.cz
 Martin Ødegaard - 40 mil. eur   Norský fotbalový záložník býval považován za zázračné dítě severského fotbalu. Přetahovaly se o něj snad všechny evropské velkokluby, Martin Ødegaard však v roce 2015 zamířil do Realu Madrid. V tom se ale tolik neprosadil a začal chodit po hostováních. Od zimy je v Arsenalu a zase si nahlas říká o pozornost.  Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Hvězdy v týmu Kanonýrů. Podívejte se na šest nejdražších hráčů Arsenalu

Je to tady. Slavia dnes narazí na Arsenal, který má v kádru řadu hvězdných fotbalistů. Kteří z nich jsou nejdražší?

Bez názvu.jpg

Arsenal, na který dnes v Evropské lize narazí Slavia, se pyšní soupiskou plnou známých jmen. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a vybrali z nich šest těch nejdražších. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 7

Alexandre Lacazette - 35 mil. eur 

Alexandre Lacazette Arsenal.jpg

Devětadvacetiletý útočník přišel do Arsenalu v roce 2017 z Lyonu, který za něj získal 53 milionů eur. Francouzský reprezentant, jenž za národní tým Francie vstřelil tři branky, je v letošním ročníku Premier League nejlepším střelcem Kanonýrů a na kontě má už jedenáct zásahů. V Evropské lize se ale trefil jen jednou. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Pierre-Emerick Aubameyang – 35 mil. eur 

Pierre-Emerick Aubameyang Arsenal.jpg

Stejnou cenu jako Lacazette má také Pierre-Emerick Aubameyang. Kapitán týmu by měl být hlavní zbraní Arsenalu, jenže jednatřicetiletý útočník z Gabonu, jenž do Londýna přišel z Dortmundu, se v letošním ročníku trápí. V Premier League se trefil jen devětkrát a celkově má na kontě 14 branek. Kanonýři od něj potřebují víc. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Nicolas Pépé - 38 mil. eur 

Nicolas Pépé Arsenal.jpg

Pětadvacetiletý křídelník přišel do Arsenalu v létě roku 2019 z francouzského Lille. Kanonýři za něj zaplatili osmdesát milionů eur, jeho současná tržní cena je však výrazně nižší. Reprezentant z Pobřeží slonoviny v letošním ročníku Arsenalu pomohl osmi góly a čtyřmi nahrávkami. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Martin Ødegaard - 40 mil. eur 

Martin Ødegaard Arsenal.jpg

Norský fotbalový záložník býval považován za zázračné dítě severského fotbalu. Přetahovaly se o něj snad všechny evropské velkokluby, Martin Ødegaard však v roce 2015 zamířil do Realu Madrid. V tom se ale tolik neprosadil a začal chodit po hostováních. Od zimy je v Arsenalu a zase si nahlas říká o pozornost. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Thomas Partey – 45 mil. eur 

Thomas Partey Arsenal.jpg

Druhým nejdražším hráčem na soupisce Arsenalu je Thomas Partey. Sedmadvacetiletý defenzivní záložník z Ghany dorazil do Londýna na podzim z Atlética Madrid, které za něj získalo padesát milionů eur. V Arsenalu si Partey rychle vybudoval pozici v základní sestavě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Bukayo Saka – 60 mil. eur 

Bukayo Saka Arsenal.jpg

Nejvyšší tržní hodnotu současného kádru Arsenalu má Bukayo Saka. Devatenáctiletý rodák z Londýna, který má na kontě už čtyři starty v anglické reprezentaci, patří k velkým talentům ostrovního fotbalu a hodně na něj sází také Arsenal. V letošním ročníku Premier League se mladý křídelník trefil už pětkrát. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud