Filip Hronek  - V posledním ročníku posbíral 31 kanadských bodů a stal se nejproduktivnějším českým bekem v NHL. Jenže Detroit, za který Filip Hronek hraje, prožil bídnou sezonu a do akce se ještě dlouho nepodívá. Dvaadvacetiletý bek by se však mohl vrátit dříve, hodně o něj totiž stojí v Hradci Králové. Foto: Profimedia.cz
 Martin Kaut  - Dvacetiletý útočník si letos odbyl premiéru v NHL a odehrál devět zápasů za Colorado. Vstřelil dvě branky, přidal nahrávku, vedení Avalanche ho ale na boje o Stanley Cup nepovolalo. Martin Kaut se proto připravuje s Pardubicemi a čeká, zda za ně bude moct nastoupit i v extralize. Foto: Profimedia.cz
 Martin Frk  - Zájem je také o služby Martina Frka. Šestadvacetiletý útočník odehrál v posledním ročníku 17 zápasů za Los Angeles a do statistik si připsal šest gólů a dvě asistence. S Kings má kontrakt ještě na dva roky, Frk ale věří, že ho organizace pustí rozehrát se do Karlových Varů, za které by si rád odbyl extraligovou premiéru. Foto: Profimedia.cz
 Filip Zadina  - V extralize by se mohl objevit i Filip Zadina. Šestka draftu z roku 2018 je sice rodákem z Pardubic, kde taky debutoval v extralize, dvacetiletý útočník by ale mohl hrát jinde. O Zadinu totiž stojí v Třinci, kde působí v roli asistenta týmu Zadinův otec Marek. Společně se Zadinou by k Ocelářům mohl zamířit i Joe Veleno. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Hvězdy pro extraligu. 4 Češi z NHL, kteří se během dlouhé pauzy mohou vrátit domů

Většina klubů NHL se chystá na restart soutěže a nový formát play-off. Několik celků ale do bojů o Stanley Cup nepostoupilo a čeká je ještě dlouhá sezona.

Bez názvu1.jpg

Play-off NHL startuje. Některé kluby do něj ale nepostoupily a ostré zápasy tak možná budou hrát až v příštím roce. Není proto divu, že někteří čeští hokejisté vážně zvažují působení v extralize. Jména čtyř z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Filip Hronek

Filip Hronek Detroit 20.jpg

V posledním ročníku posbíral 31 kanadských bodů a stal se nejproduktivnějším českým bekem v NHL. Jenže Detroit, za který Filip Hronek hraje, prožil bídnou sezonu a do akce se ještě dlouho nepodívá. Dvaadvacetiletý bek by se však mohl vrátit dříve, hodně o něj totiž stojí v Hradci Králové.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Martin Kaut

Martin Kaut Colorado gól.jpg

Dvacetiletý útočník si letos odbyl premiéru v NHL a odehrál devět zápasů za Colorado. Vstřelil dvě branky, přidal nahrávku, vedení Avalanche ho ale na boje o Stanley Cup nepovolalo. Martin Kaut se proto připravuje s Pardubicemi a čeká, zda za ně bude moct nastoupit i v extralize.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Martin Frk

Martin Frk LA.jpg

Zájem je také o služby Martina Frka. Šestadvacetiletý útočník odehrál v posledním ročníku 17 zápasů za Los Angeles a do statistik si připsal šest gólů a dvě asistence. S Kings má kontrakt ještě na dva roky, Frk ale věří, že ho organizace pustí rozehrát se do Karlových Varů, za které by si rád odbyl extraligovou premiéru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Filip Zadina

Filip Zadina Detroit 2.jpg

V extralize by se mohl objevit i Filip Zadina. Šestka draftu z roku 2018 je sice rodákem z Pardubic, kde taky debutoval v extralize, dvacetiletý útočník by ale mohl hrát jinde. O Zadinu totiž stojí v Třinci, kde působí v roli asistenta týmu Zadinův otec Marek. Společně se Zadinou by k Ocelářům mohl zamířit i Joe Veleno.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud