Cengiz Ünder (27 mil. eur) . Mladý útočník patří k největším talentům tureckého fotbalu. V národním týmu odehrál už 17 zápasů, ve kterých vstřelil čtyři góly. Do Říma přišel před rokem z Basaksehiru za 17,4 milionů eur a jeho cena od té doby téměř o deset milionů eur vzrostla. V letošním ročníku Serie A dal jednadvacetiletý Ünder dva góly a další dvě branky přidal v Lize mistrů. Foto: Profimedia.cz
 Alessandro Florenzi (30 mil. eur) . Alessandro Florenzi přišel do Říma už v roce 2012 z Crotone a v hlavním městě Itálie si stihl vybudovat velmi silnou pozici. Sedmadvacetiletý bek má pevné místo na pravém kraji obrany, letos dal už dvě branky a na kontě má také 31 zápasů v národním týmu. Jak proti němu obstojí Kopic a spol.? Foto: Profimedia.cz
 Steven Nzonzi (30 mil. eur) . Francouzský mistr světa z uplynulého léta přišel do Říma v srpnu ze španělské Sevilly. AS za něj zaplatil necelých 27 milionů eur, aktuální tržní cena zkušeného defenzivního záložníka je však ještě o něco vyšší. Devětadvacetiletý Steven Nzonzi se ihned po příchodu do Itálie stal jedním z klíčových hráčů římského klubu. Foto: Profimedia.cz
 Konstantinos Manolas (40 mil. eur) . Nejvyšší tržní hodnotu ze současného kádru Římanů má Konstantinos Manolas. Sedmadvacetiletý řecký reprezentant přišel do AS v roce 2014 z Olympiakosu za 13 milionů eur, od té doby ale jeho cena více než trojnásobně stoupla. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Hvězdy jdou na Viktorku. 5 nejdražších hráčů, které AS Řím přivezl do Plzně

Plzeň dnes čeká poslední zápas v letošním ročníku Ligy mistrů. Sehraje ho doma proti AS Řím, který sice nepřivezl Edina Džeka, i tak se ale v akci objeví řada hvězd.

Společně s Džekem do Plzně nepřijeli ani Stephan El Shaarawy, Daniele De Rossi nebo Lorenzo Pellegrini. Proti Viktorce však může nastoupit Patrik Schick, Justin Kluivert, ale i pět dalších hvězd, jejichž aktuální tržní hodnota je alespoň 25 milionů eur. Jejich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Bryan Cristante (25 mil. eur)

Bryan Cristante.jpg

Třiadvacetiletý střední záložník přišel do Říma v létě na hostování z Bergama, rychle z něj však roste důležitý hráč sestavy. Šestinásobný italský reprezentant, který má také kanadské občanství, dal letos v lize dva góly a přidal dvě nahrávky. AS Řím má na bývalého hráče AC Milán či Benfiky Lisabon opci a dá se čekat, že ji také využije.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Cengiz Ünder (27 mil. eur)

Cengiz Ünder.jpg

Mladý útočník patří k největším talentům tureckého fotbalu. V národním týmu odehrál už 17 zápasů, ve kterých vstřelil čtyři góly. Do Říma přišel před rokem z Basaksehiru za 17,4 milionů eur a jeho cena od té doby téměř o deset milionů eur vzrostla. V letošním ročníku Serie A dal jednadvacetiletý Ünder dva góly a další dvě branky přidal v Lize mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Alessandro Florenzi (30 mil. eur)

Alessandro Florenzi.jpg

Alessandro Florenzi přišel do Říma už v roce 2012 z Crotone a v hlavním městě Itálie si stihl vybudovat velmi silnou pozici. Sedmadvacetiletý bek má pevné místo na pravém kraji obrany, letos dal už dvě branky a na kontě má také 31 zápasů v národním týmu. Jak proti němu obstojí Kopic a spol.?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Steven Nzonzi (30 mil. eur)

Steven Nzonzi.jpg

Francouzský mistr světa z uplynulého léta přišel do Říma v srpnu ze španělské Sevilly. AS za něj zaplatil necelých 27 milionů eur, aktuální tržní cena zkušeného defenzivního záložníka je však ještě o něco vyšší. Devětadvacetiletý Steven Nzonzi se ihned po příchodu do Itálie stal jedním z klíčových hráčů římského klubu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Konstantinos Manolas (40 mil. eur)

Konstantinos Manolas.jpg

Nejvyšší tržní hodnotu ze současného kádru Římanů má Konstantinos Manolas. Sedmadvacetiletý řecký reprezentant přišel do AS v roce 2014 z Olympiakosu za 13 milionů eur, od té doby ale jeho cena více než trojnásobně stoupla.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud