Billel Omrani – 1,8 mil. eur.  Hlavní ofenzivní hrozba týmu. Billel Omrani přišel do Rumunska před třemi lety z Marseille. V uplynulé sezoně dal v 42 zápasech celkově devět branek, letos má však nakročeno k zajímavější metě. Šestadvacetiletý bývalý mládežnický francouzský reprezentant má formu jako hrom, v šesti duelech Ligy mistrů se trefil šestkrát a jednu trefu přidal i v domácí soutěži. Foto: Profimedia.cz
 Giedrius Arlauskis – 1,9 mil. eur.  Brankářská jednička Kluže. Jednatřicetiletý Giedrius Arlauskis, jenž má na kontě 23 zápasů v litevské reprezentaci, dříve chytal taky za Kazaň, Espaňol, Steau Bukurešť či Watford, odkud před dvěma lety zamířil zadarmo do Kluže. Rumunský tým na něj hodně spoléhá. Foto: Profimedia.cz
 Damjan Djokovic – 2 mil. eur . Zkušený středopolař má nizozemské a chorvatské občanství. A taky se může pochlubit zajímavým fotbalovým životopisem. Několik let působil v Nizozemsku, pak hrál v Itálii, Francii, Německu či Rijece. Z té před dvěma lety přestoupil do Kluže, kde devětadvacetiletý Damjan Djokovic patří k pilířům sestavy. Foto: Profimedia.cz
 George Tucudean – 3,5 mil. eur . Suverénně nejdražším hráčem Kluže je George Tucudean. Osmadvacetiletý forvard, jenž do klubu přišel před rokem a půl z Viitorule, aktuálně stojí dokonce 3,5 milionů eur. V uplynulém ročníku se osmadvacetiletý útočník trefil celkem jednadvacetkrát v 36 zápasech. Letos má na kontě jeden gól v předkolech Ligy mistrů a jednu trefu v domácí soutěži. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Hvězdy a lídři soupeře Slavie. Toto je pět nejdražších hráčů na soupisce Kluže

Slavii čekají dva veledůležité zápasy proti Kluži, v nichž se rozhodne o tom, zda si svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského podruhé v historii zahrají v základní skupině Ligy mistrů. Proti však stojí silný soupeř.

Slavia rozhodně není bez šance, rumunský tým ale nedá svou kůži lacino. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a našli na něm pět hráčů s aktuálně nejvyšší tržní hodnotou. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Camora – 1,4 mil. eur

Camora.jpg

Dvaatřicetiletý levý obránce, který se narodil v Portugalsku, má i rumunské občanství. Za Kluž hraje od roku 2011 a je dokonce kapitánem týmu. Jeho pozice v týmu je neotřesitelná.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Billel Omrani – 1,8 mil. eur

Billel Omrani.jpg

Hlavní ofenzivní hrozba týmu. Billel Omrani přišel do Rumunska před třemi lety z Marseille. V uplynulé sezoně dal v 42 zápasech celkově devět branek, letos má však nakročeno k zajímavější metě. Šestadvacetiletý bývalý mládežnický francouzský reprezentant má formu jako hrom, v šesti duelech Ligy mistrů se trefil šestkrát a jednu trefu přidal i v domácí soutěži.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Giedrius Arlauskis – 1,9 mil. eur

Giedrius Arlauskis.jpg

Brankářská jednička Kluže. Jednatřicetiletý Giedrius Arlauskis, jenž má na kontě 23 zápasů v litevské reprezentaci, dříve chytal taky za Kazaň, Espaňol, Steau Bukurešť či Watford, odkud před dvěma lety zamířil zadarmo do Kluže. Rumunský tým na něj hodně spoléhá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Damjan Djokovic – 2 mil. eur

Damjan Djokovic.jpg

Zkušený středopolař má nizozemské a chorvatské občanství. A taky se může pochlubit zajímavým fotbalovým životopisem. Několik let působil v Nizozemsku, pak hrál v Itálii, Francii, Německu či Rijece. Z té před dvěma lety přestoupil do Kluže, kde devětadvacetiletý Damjan Djokovic patří k pilířům sestavy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

George Tucudean – 3,5 mil. eur

George Tucudean.jpg

Suverénně nejdražším hráčem Kluže je George Tucudean. Osmadvacetiletý forvard, jenž do klubu přišel před rokem a půl z Viitorule, aktuálně stojí dokonce 3,5 milionů eur. V uplynulém ročníku se osmadvacetiletý útočník trefil celkem jednadvacetkrát v 36 zápasech. Letos má na kontě jeden gól v předkolech Ligy mistrů a jednu trefu v domácí soutěži.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud