Hvězdné posily z říše snů. 4 hráči, které by do svých řad chtělo přivést Slovácko

Hvězdné posily z říše snů. 4 hráči, které by do svých řad chtělo přivést Slovácko

Hvězdné posily z říše snů. 4 hráči, které by do svých řad chtělo přivést Slovácko

Dvě výhry, šest remíz a pouhých 12 získaných bodů. Takový je podzimní výsledek Slovácka, které přezimuje na čtrnácté pozici, pouhý bod od sestupu. V zimě proto bude posilovat.

Slovácko je namočeno v sestupových vodách a na jaře ho čeká hodně dřiny. V Uherském Hradišti už se proto začínají skloňovat jména nových posil. V zákulisí dokonce padají i persony z říše snů. Čtyři „sci-fi“ hráči, o které prý Slovácko stojí, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Roman Hubník

Roman Hubník.jpg

Jméno, o kterém se mluví, avšak příchod Romana Hubníka je spíše sci-fi scénářem. Bývalý reprezentační stoper vyléčil zranění, vrátil se do sestavy Plzně a znovu se stal klíčovým hráčem Viktorky. „Byl nejlepším obráncem v soutěži,“ uvedl na jeho adresu kouč Pavel Vrba.

Třiatřicetiletý bek nemá důvod odcházet z rozjeté sezony, která zřejmě skončí dalším plzeňským titulem a postupem do Ligy mistrů. Už jednou se však vydal do Olomouce a ve Slovácku věří, že se znovu vrátí na Moravu. Až k tomu dojde, budou se jej snažit ulovit.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 5

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela  Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Vicemistr světa do dvaceti let z roku 2007 měl našlápnuto k zajímavé kariéře. Nikdy se však nedostal do zahraničí a putoval jen po domácích klubech. Třicetiletý krajní obránce se snažil prosadit ve Spartě, několik let strávil v Mladé Boleslavi a před rokem přestoupil do Liberce. Nyní se spekuluje o jeho návratu do mateřského Slovácka.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 5

David Lafata

David Lafata Sparta 4.jpg

Ve Spartě během podzimu přišel o místo a v zimě možná opustí Letnou. Pokud k tomu dojde, je připraven ukončit kariéru. Nebo snad změní názor? Slovácko je údajně připraveno přilákat Davida Lafatu do svých řad. „Ten do Slovácka určitě nepůjde. Buď dohraje sezonu ve Spartě, nebo ukončí v zimě vrcholovou kariéru,“ uvedl pro iSport.cz člověk, který je Lafatovi blízko.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 5

Lukáš Magera

Lukáš Magera 2.jpg

V sezoně 2015/16 vstřelil čtrnáct branek, loni se ale prosadil už jen čtyřikrát a letos dal zatím dvě branky. Lukáš Magera dokonce na několik zápasů vypadl ze základní sestavy Mladé Boleslavi, na což nebýval příliš zvyklý. I proto okolo bývalého forvarda Baníku začíná kroužit Slovácko. „Kdo by ho nechtěl,“ uvedl ředitel klubu Petr Pojezný.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud