Nahradit Tomáše Součka? Téměř neřešitelné. Z Edenu navíc odešel i Josef Hušbauer. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský má však i tak  sedm dalších hráčů, které může postavit do středu záložní řady. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Nahradit Tomáše Součka? Téměř neřešitelné. Z Edenu navíc odešel i Josef Hušbauer. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský má však i tak sedm dalších hráčů, které může postavit do středu záložní řady. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

 Ladislav Takács - Třiadvacetiletý Ladislav Takács by měl být svým herním pojetím mužem, který Součka zastoupí. I proto na něj Slavia v zimě uplatnila opci a vykoupila jej z Mladé Boleslavi. Jenže při zranění Davida Hovorky možná bude zaskakovat i v obraně. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Oscar - Jednadvacetiletý liberijský záložník se na přestupu do Slavie domluvil už v průběhu podzimu, ten ale ještě dokončil v Liberci. Teď už se ale rve o místo v Edenu a v přípravě se zatím jeví výborně. Bude to on, kdo v sestavě nakonec nahradí Součka? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ibrahim Traoré - Jednatřicetiletý záložník, který se díky povedeným podzimním výkonům dostal i do reprezentace Pobřeží slonoviny, by si po Součkově odchodu měl upevnit místo ve středu zálohy. Na podzim v lize odehrál 13 zápasů, dal dva góly a přidal dvě nahrávky. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Petr Ševčík - Role bývalého libereckého záložníka ve Slavii roste a Petr Ševčík už patří mezi opory sešívaného týmu. Pokud z Edenu odejde Souček, tak úloha pětadvacetiletého Ševčíka, který na podzim dal tři góly a přidal pět nahrávek, ještě zesílí. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Hušbauer i Souček jsou pryč. Toto je 7 středních záložníků, kteří zůstali ve Slavii

Slavii už v zimě opustil Josef Hušbauer a teď je na odchodu také Tomáš Souček. Kouč Jindřich Trpišovský má však i tak ve středu hřiště z čeho vybírat.

Bez názvu1.jpg

Nahradit Tomáše Součka? Téměř neřešitelné. Z Edenu navíc odešel i Josef Hušbauer. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský má však i tak sedm dalších hráčů, které může postavit do středu záložní řady. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Ladislav Takács

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Ladislav Takács by měl být svým herním pojetím mužem, který Součka zastoupí. I proto na něj Slavia v zimě uplatnila opci a vykoupila jej z Mladé Boleslavi. Jenže při zranění Davida Hovorky možná bude zaskakovat i v obraně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Oscar

Oscar Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jednadvacetiletý liberijský záložník se na přestupu do Slavie domluvil už v průběhu podzimu, ten ale ještě dokončil v Liberci. Teď už se ale rve o místo v Edenu a v přípravě se zatím jeví výborně. Bude to on, kdo v sestavě nakonec nahradí Součka?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Ibrahim Traoré

Ibrahim Traore Slavia 2 Pavel Mazac CNC Profimedia.jpg

Jednatřicetiletý záložník, který se díky povedeným podzimním výkonům dostal i do reprezentace Pobřeží slonoviny, by si po Součkově odchodu měl upevnit místo ve středu zálohy. Na podzim v lize odehrál 13 zápasů, dal dva góly a přidal dvě nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Petr Ševčík

Petr Ševčík Chelsea.jpg

Role bývalého libereckého záložníka ve Slavii roste a Petr Ševčík už patří mezi opory sešívaného týmu. Pokud z Edenu odejde Souček, tak úloha pětadvacetiletého Ševčíka, který na podzim dal tři góly a přidal pět nahrávek, ještě poroste.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Nicolae Stanciu

Nicolae Stanciu Slavia 2.jpg

Typově Součka nenahradí, ovšem jeho úloha ve středu hřiště bude důležitější než na podzim. Nejdražší hráč v ligové historii během podzimu dal dva góly a přidal čtyři nahrávky, v jeho silách je ale mnohem víc.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Lukáš Provod

Lukáš Provod Slavia.jpg

Sešívaní jej přivedli v průběhu podzimu z Českých Budějovic, třiadvacetiletý univerzál ale zatím tolik prostoru nedostal a v Edenu si připsal jen šest startů. Na jaře dostane zřejmě více místa, jeho výhodou je, že může naskočit i na kraji zálohy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Patrik Hellebrand

Patrik Hellebrand Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V lize dosud odehrál jen 23 zápasů, z toho jedenáct na podzim, přesto po něm v zimě sáhla Slavia, která Patrika Hellebranda koupila ze Slovácka. Dvacetiletý talentovaný záložník však svede o místo v sestavě tuhý boj.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud