Andreas Vindheim   Pětadvacetiletý norský bek si držel místo v sestavě a patři k oporám Sparty. Jenže nyní ho trápí zraněné tříslo, kvůli němuž si naposledy zahrál na konci ledna. V posledních dvou zápasech jej v sestavě nahradil Tomáš Wiesner a ten se své role zhostil na jedničku. Třiadvacetiletý bek předvádí dobré výkony a udělá vše pro to, aby si místo před Vindheimem udržel.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Hanousek Matěj Hanousek na podzim nastupoval pravidelně, i když s jeho výkony nepanovala na Letné spokojenost. Pavel Vrba se ale odhodlal ke změně a Hanousek odehrál v posledních dvou zápasech dohromady jen čtyři minuty. Na levém kraji obrany nyní nastupuje Dávid Hancko.  Foto:   Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Bořek Dočkal  O jeho pozici ve Spartě se toho v posledních měsících napsalo už dost. Pod Pavlem Vrbou nastoupil v základní sestavě jak proti Olomouci, tak i s Karvinou, z dalšího duelu jej ale vyřadil karetní trest. Bořka Dočkala v sestavě nahradil Adam Karabec, jež předvedl velmi dobrý výkon. Dostane i další šanci, nebo se na plac vrátí Dočkal?  Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Juliš  Na podzim měl formu jako hrom. Lukáš Juliš se prostřílel do čela tabulky kanonýrů a aktuálně má na kontě jedenáct přesných tref. Jenže v posledních zápasech už tak nebezpečný nebyl, navíc jej trápí zdravotní problémy, a tak do sestavy naskočil Libor Kozák, který v duelu se Zlínem jednou skóroval. Od Julišova posledního gólu už uběhl více než měsíc.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Hráli pravidelně, teď se bojí o místo. 4 hráči Sparty, jejichž pozice na Letné se mění

Sparta se pod vedením trenéra Pavla Vrby zase zvedá. Tým z Letné vyhrál tři zápasy v řadě a pomalu se dotahuje na vedoucí Slavii. I díky změnám v sestavě.

Bořek Dočkal Sparta 20 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pavel Vrba vedl Spartu jen ve třech zápasech, týmu už ale dokázal vtisknout svou tvář. I vzhledem ke zdravotním problémům zahýbal se sestavou, z níž by mohli vypadnout čtyři hráči, kteří předtím nastupovali pravidelně. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Andreas Vindheim 

Andreas Vindheim Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý norský bek si držel místo v sestavě a patři k oporám Sparty. Jenže nyní ho trápí zraněné tříslo, kvůli němuž si naposledy zahrál na konci ledna. V posledních dvou zápasech jej v sestavě nahradil Tomáš Wiesner a ten se své role zhostil na jedničku. Třiadvacetiletý bek předvádí dobré výkony a udělá vše pro to, aby si místo před Vindheimem udržel. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Matěj Hanousek 

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Matěj Hanousek na podzim nastupoval pravidelně, i když s jeho výkony nepanovala na Letné spokojenost. Pavel Vrba se ale odhodlal ke změně a Hanousek odehrál v posledních dvou zápasech dohromady jen čtyři minuty. Na levém kraji obrany nyní nastupuje Dávid Hancko. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Bořek Dočkal 

Bořek Dočkal 20.jpg

O jeho pozici ve Spartě se toho v posledních měsících napsalo už dost. Pod Pavlem Vrbou nastoupil v základní sestavě jak proti Olomouci, tak i s Karvinou, z dalšího duelu jej ale vyřadil karetní trest. Bořka Dočkala v sestavě nahradil Adam Karabec, jež předvedl velmi dobrý výkon. Dostane i další šanci, nebo se na plac vrátí Dočkal? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Lukáš Juliš 

Lukáš Juliš 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na podzim měl formu jako hrom. Lukáš Juliš se prostřílel do čela tabulky kanonýrů a aktuálně má na kontě jedenáct přesných tref. Jenže v posledních zápasech už tak nebezpečný nebyl, navíc jej trápí zdravotní problémy, a tak do sestavy naskočil Libor Kozák, který v duelu se Zlínem jednou skóroval. Od Julišova posledního gólu už uběhl více než měsíc. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud