Bílí Tygři Liberec  - Zřejmě nejvážnějším adeptem na zisk Hrachovinových služeb je Liberec. Po loňském odchodu Romana Willa se novou jedničkou stal Justin Peters, jenže kanadský gólman, který dorazil z Chomutova, zatím nepředvádí extra dobré výkony. Ve dvanácti zápasech sice vychytal devět výher, v průměru ale inkasuje 3,5 branky na zápas a úspěšností zákroků jen lehce překročil 88%. Budou to Bílí Tygři řešit? Foto: Profimedia.cz
 Mountfield HK  - Ambiciózní Hradec Králové zatím nešlape tak, jak se čekalo. A nijak skvělé výkony zatím nepředvádí ani Marek Mazanec, jenž se před sezonou stal novou jedničkou Mountfieldu. Z dosavadních 17 startů vychytal devět výher, úspěšností zákroků se však nedostal ani na 90 procent. Štěpán Lukeš byl v brance třikrát, svými výkony si ale o větší prostor zatím neřekl. Hrachovina by Smoleňákovi a spol. mohl pomoct. Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia
 Škoda Plzeň  - Jasnou jedničkou plzeňského týmu je Dominik Frodl, kterému kryjí záda Jaroslav Pavelka a mladý Kristián Kolář. Jenže první z nich se letos ještě do brány nedostal, Kolář si připsal jediný start a Frodl má na kontě už 16 odchytaných zápasů, což je společně s Karlem Vejmelkou a Miroslavem Svobodou nejvíc. Úspěšností zákroků se dostal nad 90 procent, na kontě má i tři čistá konta, i on ale bude potřebovat odfrknout. Sáhne Plzeň po Hrachovinovi? Foto: Profimedia.cz
 Berani Zlín  - Libor Kašík je zraněný, a tak Zlín přivedl na hostování Marka Čiliaka. Ten však patří Kometě a na konci kalendářního roku by se měl vrátit do Brna. Je otázkou, jak dlouho bude Kašík mimo hru a co se bude ve zlínském brankovišti díl dál. Sáhnou ševci po Hrachovinovi? Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

Účastník mistrovství světa 2018 je bez práce. Dominik Hrachovina, který chytal ve Finsku i KHL, ukončil angažmá ve Švýcarsku a hledá se práci. Sáhnou po něm v extralize? Pět tuzemských klubů, kterým by se pětadvacetiletý rodák z Brna nyní hodil, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

BK Mladá Boleslav

Dominik Hrachovina KHL 1.jpg

Jan Růžička, který měl být jedničkou Mladé Boleslavi, se zranil, odchytal jen čtyři zápasy a naposledy se v akci objevil v polovině října. Mezi tři tyče Bruslařů se postavil Gašper Krošelj, který podává velmi dobré výkony, a z Finska se navíc vrátil mladý Radek Haas. Není však vyloučeno, že se ambiciózní klub poohlédne i jinde, příchod Dominika Hrachoviny by mohl být zajímavou variantou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Bílí Tygři Liberec

Dominik Hrachovina.jpg

Zřejmě nejvážnějším adeptem na zisk Hrachovinových služeb je Liberec. Po loňském odchodu Romana Willa se novou jedničkou stal Justin Peters, jenže kanadský gólman, který dorazil z Chomutova, zatím nepředvádí extra dobré výkony. Ve dvanácti zápasech sice vychytal devět výher, v průměru ale inkasuje 3,5 branky na zápas a úspěšností zákroků jen lehce překročil 88%. Budou to Bílí Tygři řešit?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Mountfield HK

Dominik Hrachovina ČR  Czech News Center  Rušinová Mária  CNC  Profimedia.jpg

Ambiciózní Hradec Králové zatím nešlape tak, jak se čekalo. A nijak skvělé výkony zatím nepředvádí ani Marek Mazanec, jenž se před sezonou stal novou jedničkou Mountfieldu. Z dosavadních 17 startů vychytal devět výher, úspěšností zákroků se však nedostal ani na 90 procent. Štěpán Lukeš byl v brance třikrát, svými výkony si ale o větší prostor zatím neřekl. Hrachovina by Smoleňákovi a spol. mohl pomoct.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Škoda Plzeň

Dominik Hrachovina KHL.jpg

Jasnou jedničkou plzeňského týmu je Dominik Frodl, kterému kryjí záda Jaroslav Pavelka a mladý Kristián Kolář. Jenže první z nich se letos ještě do brány nedostal, Kolář si připsal jediný start a Frodl má na kontě už 16 odchytaných zápasů, což je společně s Karlem Vejmelkou a Miroslavem Svobodou nejvíc. Úspěšností zákroků se dostal nad 90 procent, na kontě má i tři čistá konta, i on ale bude potřebovat odfrknout. Sáhne Plzeň po Hrachovinovi?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Berani Zlín

Dominik Hrachovina Francouz Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Libor Kašík je zraněný, a tak Zlín přivedl na hostování Marka Čiliaka. Ten však patří Kometě a na konci kalendářního roku by se měl vrátit do Brna. Je otázkou, jak dlouho bude Kašík mimo hru a co se bude ve zlínském brankovišti díl dál. Sáhnou ševci po Hrachovinovi?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud