Hovorka se zranil a v Edenu mají velký problém. Slavii zbyli jen tito tři stopeři

Slavia řeší závažný problém. V nedělním utkání s Plzní se totiž zranil David Hovorka, pro kterého zřejmě skončila sezona. Jenže v Edenu moc nemají z čeho brát.

David Hovorka zranění Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Ze Slavie v létě odešli Simon Deli a Michael Ngadeu, které následoval Alex Král. To jsou tři hráči, kteří mohli hrát ve středu obrany. Teď je navíc mimo Hovorka a v Edenu zůstali jen tři stopeři. Jaké jsou jejich role? Podívejte se na následující kapitoly.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 4

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela LM Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V sestavě nastupoval společně s Hovorkou, s nímž vytvořil nejlepší stoperské duo v lize. Velmi dobré výkony podával i v Lize mistrů, kde sváděl velmi dobré souboje s hvězdami Interu, Dortmundu i Barcelony. Po Hovorkově zranění na něm bude obrana stát o to víc.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Michal Frydrych

Michal Frydrych Příbram Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Přijde jeho šance. Devětadvacetiletý Michal Frydrych za Hovorku zaskočil už v Plzni a teď vytvoří stoperské duo s Kúdelou. Dosud byl stoperem číslo tři, trenér Trpišosvský však ví, že se na něj může spolehnout. Jak obstojí v těžkých soubojích v Lize mistrů?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Ladislav Takács

Ladislav Takács Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Má šanci přesvědčit trenéra Slavie, aby si jej v Edenu ponechal. Musí však být zdravý. Třiadvacetiletý Ladislav Takács přišel do Edenu v září na půlroční hostování z Mladé Boleslavi, vinou zdravotních problémů ale do hry ještě nezasáhl. Až bude fit, šanci určitě dostane. Slavia potřebuje, aby to bylo co nejdřív.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud