Hložka lákají do Premier League. 3 anglické kluby, které chtějí získat klenot Sparty

Adam Hložek je v kurzu. Osmnáctiletý klenot Sparty sice prodloužil smlouvu na Letné, Pražané ale budou mít co dělat, aby jej udrželi ve svých řadách. O mladého reprezentanta je totiž pořádný zájem.

Ve Spartě věří, že Hložka ještě rok udrží. Jenže okolo osmnáctileté hvězdy krouží zahraniční kluby, které by jej rády co nejdřív přivedly do svých řad. Hložek, jenž se v posledním ligovém kole blýskl čtyřmi góly do sítě Brna, se dostal také na radar tří týmů z anglické Premier League. Které to jsou? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 4

Leeds United 

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Zájem o Hložka je veliký a bude zajímavé sledovat, kdo každý se jej pokusí přivést do svých řad. Například novinář Pedro Almeida na svém Twitteru informuje o zájmu Leedsu, který vede uznávaný manažer Marcelo Bielsa. Leeds má za sebou povedenou sezonu v Premier League, v níž skončil devátý - jen dva body za Arsenalem. Pro Hložka by se mohlo jednat o vhodnou mezistanici. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Liverpool FC 

Adam Hložek Sparta 21 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V dubnu se internetem začaly šířit spekulace o Hložkově možném přestupu na Andfield Road. Osmnáctiletý útočník totiž svými výkony zaujal Liverpool, který letos obsadil v Premier League třetí místo. Podle Football Insideru by slavný klub mohl za Hložka zaplatit téměř 600 milionů korun. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

West Ham United 

Adam Hložek Sparta 21_2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

O zájmu West Hamu se psalo dříve a nedávno o něm, stejně jako o Leedsu, informoval Pedro Almeida. Nejedná se však o žádné velké překvapení. Kladiváři, kteří za sebou mají parádní sezonu korunovanou šestým místem, totiž už dva české reprezentanty přivedli a i díky nim se měřili s anglickou elitou. Tomáš Souček i Vladimír Coufal odehráli parádní ročník a mohli by otevřít cestu i dalším krajanům. Kromě Hložka West Ham údajně sleduje i Ondřeje Koláře, ale také slávistického Senegalce Abdallaha Simu. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud