Guľův risk ve Viktorce. Kdo nahradí Krmenčíka na hrotu plzeňské sestavy?

Plzeň přišla o svůj největší klenot. Michael Krmenčík opustil kádr Viktorky a odešel do belgických Brugg. Jenže kouč západočeského týmu Adrián Guľa má problém – kdo Krmenčíka nahradí?

Bez názvu.jpg

Krmenčík dal na podzim deset branek a byl dlouhodobě nejlepším střelcem Viktorky. Kdo jej teď na hrotu sestavy nahradí? Jména tří variant najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Chorý

Tomáš Chorý Plzeň Ladislav Němec  MAFRA  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý dlouhán přišel do Plzně proto, aby jednou Krmenčíka nahradil. Přijde teď jeho chvíle? Během dvou a půl let dal v plzeňském dresu jen 11 branek, přičemž v 19 letošních zápasech se trefil třikrát. V přípravě si navíc zlomil nos.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jean-David Beauguel

Jean D. Beauguel Plzeň 2 Ladislav Němec  MAFRA  Profimedia.jpg

Francouzský útočník přišel do Plzně v průběhu loňské sezony ze Zlína. Na jaře dal šest branek a přidal tři asistence, letos už ale zasáhl jen do sedmi zápasů, ve kterých odehrál pouze 40 minut. Pětadvacetiletý forvard moc dobře ví, že bude muset přidat.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Martin Doležal

Martin Doležal JAblonec 2.jpg

Jednou z možností je, že Plzeň ještě narychlo přivede útočníka odjinud. Jenže má vůbec kde brát? V lize se jedna možnost nabízí – v Jablonci pálí ostrými devětadvacetiletý člen širšího kádru reprezentace Martin Doležal, který dal na podzim deset branek. Jeho přestup do Slavie dříve padl, dokázala by jej přivést Viktorka?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud