Guľa má skvělý čich na posily. 3 noví hráči, kteří se Plzni začínají náramně vyplácet

Plzeň letos byla na přestupovém trhu aktivní. A navíc se zdá, že vedení Viktorky vsadilo na správné koně. Posily, které na západ Čech přišly, jsou totiž hodně vidět.

Adrián Guľa mění Plzeň k obrazu svému. V uplynulých týdnech a měsících přivedl do kabiny Viktorky už několik nových hráčů, přičemž sázka na tři z nich se mu už nyní náramně vyplácí. O kom je řeč? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Miroslav Káčer

Miroslav Káčer Plzeň Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý záložník přišel do Plzně ze Žiliny, kde na ruce nosil kapitánskou pásku. Ve slovenském klubu patřil ke klíčovým hráčům a hodně důležitou roli si získal i ve Viktorce. V lize si připsal zatím čtyři starty, ve dvou posledních duelech už byl v základní sestavě a v obou zápasech měl po asistenci. V pohárovém duelu proti SønderjyskE vstřelil i svůj první gól za Plzeň.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia​

Pokračování 3 / 4

Adriel Ba Loua

Adriel Ba Loua Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Šikula z Pobřeží slonoviny během dvou let v Karviné ukázal, že se v něm skrývá ohromný potenciál. Jeho výkony neunikly pozornosti Viktorky, která jej v létě koupila. Třiadvacetiletý štírek se rychle zabydlel v základní sestavě Guľova týmu a ve čtyřech ligových kolech dal už dvě branky. Gólově se prosadil také v duelu proti SønderjyskE.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Zdeněk Ondrášek

Zdeněk Ondrášek Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

A proti SønderjyskE skóroval také Zdeněk Ondrášek, jenž do Viktorky přišel před pár dny z MLS. Vedení Plzně si od jednatřicetiletého reprezentačního útočníka hodně slibovalo a sázka na něj se, zdá se, začíná vyplácet. Ondrášek se totiž gólově prosadil i ve své obnovené ligové premiéře proti Bohemians 1905.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud