Christián Herc  - Talentovaný slovenský záložník přišel do Plzně před rokem na dvouleté hostování z anglického Wolverhamptonu. Jenže jednadvacetiletý slovenský mládežnický reprezentant se ve Viktorce neprosadil, což se nezměnilo ani s příchodem trenéra Guľy, který jej velmi dobře znal. Herc odehrál jen 17 minut únorového duelu s Příbramí a nyní si hledá nové angažmá. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Iván Díaz  - Sedmadvacetiletý argentinský záložník přišel do Plzně tak trochu nečekaně v zimě před začátkem jarní části sezony. Trenér Guľa jej dobře znal z působení v Trenčíně a Žilině, v lize mu dal ale jedinou šanci. Iván Díaz odehrál jen 26 minut v duelu s Olomoucí a Viktorka na něj podle očekávání neuplatnila opci. Foto: Profimedia.cz
 Ubong Ekpai  - Křídelník z Nigérie přišel do Plzně před dvěma lety po velmi dobré sezoně ve Zlíně. Jenže ve Viktorce na své výkony nenavázal, navíc ho provázely i zdravotní problémy a za západočeský tým tak odehrál jen 12 ligových zápasů. Loňský podzim hostoval v Českých Budějovicích a v Dynamu Ubong Ekpai bude hostovat i v další sezoně. Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia
 Erik Pačinda  - Rodák z Košic čekal od plzeňského angažmá víc. Jednatřicetiletý Erik Pačinda si ve Viktorce připsal pouze jedenáct startů v sezoně 2018/19, během níž dal i jeden gól. Před rokem proto odešel na hostování do polského celku Korona Kielce, se kterým spadl z elitní soutěže. Tým na něj neuplatnil opci, v Plzni ho už nechtěli, a tak Pačinda podepsal dvouletý kontrakt s Trnavou. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Guľa je už v Plzni nechce. Podívejte se, kteří cizinci opustili kabinu Viktorky

Plzeň se po zimním příchodu trenéra Adriána Guľy mění. Viktorka získala před novou sezonou už několik posil, s pár hráči se ale taky rozloučila.

Bez názvu1.jpg

V Plzni skončili Roman Hubník nebo Adam Hloušek. Trenér Adrián Guľa se ale rozloučil také se čtyřmi cizinci. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Christián Herc

Christian Herc Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Talentovaný slovenský záložník přišel do Plzně před rokem na dvouleté hostování z anglického Wolverhamptonu. Jenže jednadvacetiletý slovenský mládežnický reprezentant se ve Viktorce neprosadil, což se nezměnilo ani s příchodem trenéra Guľy, který jej velmi dobře znal. Herc odehrál jen 17 minut únorového duelu s Příbramí a nyní si hledá nové angažmá.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Iván Díaz 

Ivan Diaz 4.jpg

Sedmadvacetiletý argentinský záložník přišel do Plzně tak trochu nečekaně v zimě před začátkem jarní části sezony. Trenér Guľa jej dobře znal z působení v Trenčíně a Žilině, v lize mu dal ale jedinou šanci. Iván Díaz odehrál jen 26 minut v duelu s Olomoucí a Viktorka na něj podle očekávání neuplatnila opci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Ubong Ekpai

Ubong Ekpai Plzeň Martin Polívka  MAFRA  Profimedia.jpg

Křídelník z Nigérie přišel do Plzně před dvěma lety po velmi dobré sezoně ve Zlíně. Jenže ve Viktorce na své výkony nenavázal, navíc ho provázely i zdravotní problémy a za západočeský tým tak odehrál jen 12 ligových zápasů. Loňský podzim hostoval v Českých Budějovicích a v Dynamu Ubong Ekpai bude hostovat i v další sezoně.

Foto: Martin Polívka / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Erik Pačinda

Erik Pačinda Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Rodák z Košic čekal od plzeňského angažmá víc. Jednatřicetiletý Erik Pačinda si ve Viktorce připsal pouze jedenáct startů v sezoně 2018/19, během níž dal i jeden gól. Před rokem proto odešel na hostování do polského celku Korona Kielce, se kterým spadl z elitní soutěže. Tým na něj neuplatnil opci, v Plzni ho už nechtěli, a tak Pačinda podepsal dvouletý kontrakt s Trnavou.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud