11
Fotogalerie

FOTO: Zlato pro americké fotbalistky. Nejen na hřišti, ale i za krásu

Předloni v létě se americké fotbalistky radovaly ze zisku zlatých olympijských medailí. A kdyby se udělovaly placky z cenného kovu pro nejpohlednější tým, Američanky by měly ještě jednu zlatou.

Člověk před dvěma lety ani nemusel sledovat olympijský fotbalový turnaj žen zvlášť pozorně a všiml si toho. Americký celek netvořily osvalené mužatky, ale opravdu hezké holky.

Mezi vyložené krasavice se sice některé fotbalistky zařadit nedají, ovšem pár děvčat, které si slušně přivydělávají v modelingové branži, si toto označení rozhodně zaslouží. A vyloženou ošklivku v týmu vážně nenajdete. Těšme se, že za rok většinu z těchto děvčat uvidíme na mistrovství světa, které bude hostit Kanada.

Krásné americké fotbalistky - Abby Wambach.jpgKrásné americké fotbalistky - Alex Morgan.jpgKrásné americké fotbalistky - Amy Rodriguez.jpgKrásné americké fotbalistky - Carli Lloyd.jpgKrásné americké fotbalistky - Heather O'Reilly.jpgKrásné americké fotbalistky - Hope Solo.jpgKrásné americké fotbalistky - Kelly O'Hara.jpgKrásné americké fotbalistky - Megan Rapinoe.jpgKrásné americké fotbalistky - Mitts Heather.jpgKrásné americké fotbalistky - Sydney Leroux.jpgKrásné americké fotbalistky -Tobin Heath.jpg
Kdyby se na fotbalových turnajích rozdávaly i medaile pro nejpohlednější ženské týmy, vyhrávaly by nejspíš Američanky. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud