Abbey Clancy (Anglie) - modelka, manželka bývalého anglického fotbalisty Petera Crouche Profimedia.cz

Abbey Clancy (Anglie) - modelka, manželka bývalého anglického fotbalisty Petera Crouche | Profimedia.cz

Alicia Sacramone (USA) - bývalá gymnastka, manželka bývalého hráče amerického fotbalu Bradyho Quinna Profimedia.cz
Angelica Bridges (USA) – herečka, modelka a zpěvačka, ex-manželka bývalého kanadského hokejisty Sheldona Souraye angelicabridges.com
Ann Lux (USA) – roztleskávačka celku Dallas Cowboys, ex-přítelkyně bývalého basebalisty Willa Middlebrookse (Foto – dallascowboyscheerleaders.com)
Caroline Wozniacki (Dánsko) – bývalá tenistka, ex-přítelkyně severoirského profesionálního golfisty Roryho McIlroye a manželka amerického basketbalisty Davida Lee carolinewozniacki.dk
32
Fotogalerie

FOTO: Shakira a 31 dalších slavných sexy (ex)společnic známých sportovců

Ještěže na světě existují profesionální sportovci. Nás, prosté diváky, oblažují nejen svými výkony na hřištích a stadionech, ale dost často i šťavnatými skandály a v případě mužských celebrit i něžnými protějšky, které mívají dost často po svém boku.

Otřepané rčení tvrdí, že „vrána k vráně sedá“, a tak si k sobě poměrně často nacházejí cesty sportovci s modelkami, herečkami, zpěvačkami, nebo prostě jen jinými sportovkyněmi. Po nějakém čase pak mnozí tyto přítelkyně mezi sebou mění jako školáci známky, případně je nahrazují novými objevy z výše zmíněné kategorie.

Kdybychom chtěli vytvořit fotogalerii z pohledných krasavic, jež žijí (nebo žily) v dočasném či dlouhodobém svazku se slavnými sportovci, byly by v ní stovky snímků. Takže jsme se pokusili o skromnější, ale snad o to kvalitnější výběr. Užijte si to.

Doporučujeme

Články odjinud