61
Fotogalerie

FOTO: Sexy rozhodčí, od které byste si to rádi nechali (na hřišti) foukat

Může být modelka plně kvalifikovanou rozhodčí? Člověk by řekl, že to nejde dohromady, ale italská kráska Claudia Romani dělala poměrně dost pro to, aby do této škatulky zapadla.

Kromě toho, že má italská modelka Claudia Romani potřebné míry k tomu, aby se mohla vrtět na módních přehlídkách i před objektivy fotografů a kameramanů, má také dostatečnou kvalifikaci na to, aby řídila fotbalové zápasy. Pokud někdy nastoupí s praporkem či píšťalkou na hřiště, slovní spojení „fotbal je krásná hra“, dostane konečně ten správný obsah.

Navzdory tomu, že má potřebné papíry, Claudia neřídila žádné profesionální utkání. Možná je to škoda, protože by nejspíš zajistila plná hlediště. Aktuálně jednačtyřicetiletá dáma před pár lety tvrdila, že by jednou ráda řídila zápasy v nejvyšší soutěži, to už se jí ale jistě nepovede.

Po pohledu do jejího profilu v síti Instagram je jasné, že by proti jejímu soudcování asi žádný fotbalista ani fanoušek nic nenamítal. Jisté je jedno – pokud se opravdu někdy objevila v Serii A, určitě by neřídila zápas, v němž by hrál celek AC Milán, protože je jeho vášnivou fanynkou.

Doporučujeme

Články odjinud