Brazilka Denise Bueno se během zápasů ráda a často osvěžuje, třeba i tak, že si polévá triko... (Foto: Profimedia.cz)

Brazilka Denise Bueno se během zápasů ráda a často osvěžuje, třeba i tak, že si polévá triko... (Foto: Profimedia.cz)

S praporkem mává jak na 1. máje... (Foto: Profimedia.cz)
Nemusí se stydět ani za pohybové kreace... (Profimedia.cz)
Když nastoupí na plac, je to vždycky nářez, zvlášť, když je na druhé straně hřiště lajnová rozhodčí, která je jejím absolutním protikladem... (Foto: Profimedia.cz)
10
Fotogalerie

FOTO: Rajcovní fotbalová rozhodčí. Tahle holka asi nemá ráda podprsenky

Jestli je tohle další evoluční stupeň ženské fotbalové rozhodčí, tak se máme na co těšit. Za pár let by sudí něžného pohlaví mohly pobíhat po hřišti nahoře bez…

Nikdo by se nemohl divit, kdyby kvůli ní zakázaly manželky a partnerky svým mužům chodit na fotbal. Když se před pár lety stala půvabná Brazilka Denise Buenová pomezní rozhodčí v nižších soutěžích v Sao Paulu, způsobila tím značný rozruch. K zápasům totiž nastupuje v miniaturních kraťasech a bílém průsvitném tričku bez podprsenky. Není divu, že hráči mají problém soustředit se na utkání.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
Rozhodčí Denise Bueno je na hřišti nepřehlédnutelná. (Foto: Profimedia.cz)

Když Denise s praporkem společně s kolegy napochodovala do středového kruhu, fotbalisté obou týmů nevěřícně zírali na její hrudník, který se vzpínal pod sněhobílým trikem. Krásná sudí to hráčům neulehčuje ani během utkání. Pokud se potřebuje na čáře v tropickém vedru osvěžit, napije se vody z plastové láhve, a pak si polije i průsvitné triko, pod kterým nemá podprsenku.

Zlí jazykové tvrdí, že se chce především zviditelnit (což se jí nepochybně daří). V minulosti se účastnila různých regionálních soutěží krásy a chtěla se dostat i do brazilské reality show Big Brother na televizní stanici Globo. Neprošla však finálním kolem castingu a těžce to nesla.

Denise Bueno.jpg 5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
Brazilská kráska dělá vše pro to, aby se zviditelnila. (Foto: Facebook Denise Bueno, Profimedia.cz)

Denise se sice dušuje, že s pokusem stát se slavnou je konec a bude se věnovat pouze fotbalu, ale málokdo jí to věří. Ať už to ale je, jak chce, rozhodně má co ukázat a mužští diváci na stadionech jsou jí za to asi docela vděční…

Doporučujeme

Články odjinud