13
Fotogalerie

FOTO: Půvabné partnerky finalistů Ligy mistrů. I na tomto poli vyhrává Bayern

Na německých fotbalových trávnících není v současné době větších rivalů než Bayernu Mnichov a Borussie Dortmund. Oba kluby bojují v posledních sezonách pravidelně o německý titul a na jaře si to dokonce rozdaly ve finále Ligy mistrů.

Bayern Mnichov s Dortmundem jsou pod drobnohledem fanoušků i fotbalových odborníků. Pravidelně se porovnává síla jejich útočných řad, kvalita zálohy, pevnost obrany i schopnosti brankářů. Srovnává se taktická vyspělost, charisma trenérů, počet nastřílených a obdržených gólů, ale třeba i účesy hráčů.

My jsme se rozhodli porovnat něco jiného – manželky, přítelkyně (případně ex-přítelkyně) hráčů obou mužstev. Zapátrali jsme v archivu agentury Profimedia.cz a našli jsme třináct půvabných poloviček fotbalistů Bayernu a Dortmundu.

Stejně jako bavorský velkoklub převálcoval v minulé sezoně Borussiu v německé Bundeslize a v Lize mistrů, má převahu i v této oblasti. Nebo snad ne? Mrkněte na fotogalerii a zhodnoťte, který mančaft je na tom v kategorii ženských půvabů lépe.

Ann-Kathrin Brömmel - přítelkyně Maria Götzeho (Bayern Mnichov).jpgBernadien Robben - manželka Arjena Robbena (Bayern Mnichov).jpgCathy Fischer - přítelkyně Matse Hummelse (Borussia Dortmund).jpgCeline van Buyten - manželka Daniela van Buytena (Bayern Mnichov).jpgClaudia Schattenberg - manželka Philippa Lahma (Bayern Mnichov).jpgGina-Lisa Lohfink - ex-přítelkyně Jerome Boatenga (Bayern Mnichov).jpgJenny Rohde - přítelkyně Marcela Schmelzera (Borussia Dortmund).jpgLisa Müller - manželka Thomase Müllera (Bayern Mnichov).jpgLisa Rossenbach - přítelkyně Romana Weidenfellera (Borussia Dortmund).jpgMaria Imizcoz - přítelkyně Javiho Martíneze (Bayern Mnichov).jpgSarah Brandner – přítelkyně Bastiana Schweinsteigera (Bayern Mnichov).jpgSilvia Meichel - ex-přítelkyně Maria Gomeze (Bayern Mnichov).jpgUlla Klopp - manželka Jürgena Kloppa (Borussia Dortmund).jpg
Bayern - Dortmund 9:4 - tak dopadl pomyslný zápas na počet půvabných partnerek posledních finalistů Ligy mistrů. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud