Federica Pellegrini (Itálie) - plavání (Foto - Profimedia.cz)

Federica Pellegrini (Itálie) - plavání (Foto - Profimedia.cz)

Anouk Vergé-Dépré (Švýcarsko) - plážový volejbal (Foto - Profimedia.cz)
Alex Morgan (USA) - fotbal (Foto - alexmorgansoccer.com)
Hope Solo (USA) - fotbal (Foto - Facebook Hope Solo)
Kassidy Cook (USA) - skoky do vody (Foto - Profimedia.cz)
27
Fotogalerie

FOTO: Olympijské krásky. 27 nejhezčích sportovkyň, jež soupeří na hrách v Riu

Olympijské hry v Rio de Janeiru, to nejsou jen bitvy na perfektně připravených sportovištích. V očích mužských fanoušků na tribunách a u televizních obrazovek na celém světě svádějí sportovkyně také specifické souboje v ženské kráse.

Mezi děvčaty, která zápolí o cenné kovy na letních olympiádě, je nemálo takových, jež by mohly bez ostychu okamžitě zamířit do ateliérů a na módní mola. Mnohé z nich to také občas s úspěchem dělají. Podívejte se na 27 největších krásek, které jsou součástí her v Rio de Janeiru. Najdete mezi nimi i jednu sympatickou českou sportovkyni.

Federica Pellegrini (Itálie) - 24 let, olympijská vítězka z Pekingu, čtyřnásobná mistryně světa a osminásobná mistryně Evropy je držitelkou tří světových rekordů.jpg  Anouk Verge-Depre.jpg Alex Morgan, USA USA - fotbal (Foto - alexmorgansoccer.com).jpg Hope Solo, USA - fotbal (Foto - facebook Hope Solo).jpg Kassidy Cook.jpg Elena Delle Donne, USA - basketbal (Foto - Profimedia.cz).jpg Simona Baumrtová, Česká republika) - plavání (Foto - Profimedia.cz).jpg Laura Graves.jpg Emma Coburn.jpg Courtney Frerichs.jpg Colleen Quigley.jpgJaqueline Carvalho - Brazílie, volejbal (Foto - jaquecarvalho.com).jpg Aly Raisman.jpg Shelina Zadorsky.jpg Ellen Hoog, 26 let, Nizozemí, pozemní hokej (Foto - ellenhoog.com).jpg Amber Hill.jpg Zsuzsanna Jakabos (Maďarsko) - 23 let,, startovala už na třech olympiádách (2004, 2008, 2012).jpg Francesca Piccinini.jpg Michelle Jenneke, Austrálie - atletika (Foto - Profimedia.cz).jpg Ana Ivanovič - Srbsko, tenis (Foto - Sports Illustrated).jpg Tonia Couch.jpg Julia Jefimová.jpg Eugenie Bouchard.jpg Kelsey Robinson.jpg Ivana Španovičová.jpg Tsvetana Pironkova, 25 let, Bulharsko, tenis (Foto - Profimedia.cz).jpg Julie Johnston.jpg
Sportoviště na olympiádě v Riu de Janeiru se hemží krásnými sportovkyněmi.

Doporučujeme

Články odjinud