8
Fotogalerie

FOTO: Kanárci v modrém. Firma Nike představila nové brazilské dresy

Když se mluví o fotbalové reprezentaci Brazílie, téměř každý si vybaví hráče ve žlutých dresech. I „Kanárci“ však mají sadu stejnokrojů, které na sebe navlékají v případě, že jako hostující tým nemohou hrát v oblíbené žluté.

Před nedávnem byly v Rio de Janeiru představeny nové brazilské dresy pro zápasy venku. Nechyběl u toho ani legendární fotbalista Ronaldo. (Foto: nikeinc.com)

Už léta je výhradním dodavatelem dresů pro brazilský národní tým společnost Nike. Firma představila úplně novou sadu alternativních dresů pro zápasy na hřištích soupeřů. Nutno říct, že se povedly.

Modrá a bílá. To jsou barvy, do nichž jsou laděny stejnokroje pro zápasy venku. Nový dres má moderní vzhled, přesto však ctí autentickou tradici brazilského fotbalu.

Výrobce se zavázal, že bude dodávat dresy šetrné k životnímu prostředí, proto jsou úbory utkané z recyklovaných materiálů. Na trenýrky použili technologové stoprocentně recyklovaná polyesterová vlákna, v tričku je jich 96 procent. Každá sada je vyrobena přibližně z třinácti plastových lahví.

Dresy byly oficiálně představeny v Rio de Janeiru. Takže už zbývá jen otázka – jak se vám líbí?

Nike_Football_Brazil_Away_Jersey_(1)_17251.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_(2)_17252.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_(3)_17254.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_(4)_17255.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_(5)_17256.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_(6)_17249.jpgNike_Football_Brazil_Away_Jersey_17250.jpgSp13_NBW_FootBra_Blue_17259.jpg
Společnost Nike představila nové dresy pro brazilskou fotbalovou reprezentaci. Jsou moderní, ale přitom ctí tradici. (Foto: nikeinc.com)

Doporučujeme

Články odjinud