14
Fotogalerie

FOTO: Češkám to na mistrovství světa v aerobiku hodně slušelo

Osm zlatých, deset stříbrných a stejný počet bronzových medailí vybojovali čeští zástupci na nedávném mistrovství světa v aerobiku, které se konalo v Bělehradě. Na Balkáně se opět potvrdilo, že Česká republika je v tomto sportovním odvětví světovou velmocí.

Jen namátkou - novou juniorskou mistryní světa v aerobiku se stala Tereza Kudláčková z Ústí nad Labem. tuzemská děvčata také zcela ovládla kategorii trojic a obrovský, doslova životní výkon, podaly české týmy. Holky nedaly soupeřkám sebemenší šanci a zaslouženě si odvezly všechny dostupné kovy.

Následující fotogalerie dokumentuje, jak na šampionátu v Bělehradě zářily dívky z Čech, Moravy a Slezska. A taky ukazuje, že jim to při závodech náramně slušelo.

Aerobic Dancers Kladno, kategorie dospělí - trojice, 4. místo.jpgAerobic Junior Club I. Mrňákové Ústi nad Labem, kategorie Junior - tria STŘÍBRO.jpgCorridoor Praha, vicemistryně světa v kategorii dospělí - tria (STŘÍBRO).jpgFitness Center Báry a Hanky Šulcové - GANGNAM STYLE, kategorie kadet aerobik, ZLATO.jpgFitness Center Báry a Hanky Šulcové – SPICE GIRLS, kategorie kadet aerobik, BRONZ.jpgFitness Center Báry a Hanky Šulcové, kategorie junior aerobik,  STŘÍBRO.jpgJunior Fitness Klub Louny, mistři světa v kategorii dospělí - tria, ZLATO.jpgJunior tria - Aerobik Centrum Brno,  ZLATO.jpgKateřina Hricková + Matěj Poláček, Aerobic Team Chuchle -kategorie kadet - smíšené páry, BRONZ.jpgKristýna Zahradníčková - Junior Fitness Klub Louny - dospělí - ženy, 4. místo.jpgSRC Fanatic - Havlíčkův Brod – kategorie dospělí stepy, ZLATO.jpgTereza Kudláčková - Ústi nad Labem, Aerobic Junior Club I. Mrňákové - kategorie junior ženy, mistryně světa.jpgTereza Tydlitátová -Corridoor Praha - dospělí ženy, 5. místo.jpgVeronika Frantová – Aerobic Team Chuchle - kategorie kadet ženy.jpg
České závodnice na nedávném mistrovství světa v aerobiku v Bělehradu potvrdily, že stále patří mezi nejužší špičku. (Foto: Jaroslav Appeltauer)

Doporučujeme

Články odjinud