16
Fotogalerie

FOTO: Bára Černošková a 15 nejhezčích sportovních reportérek na světě

Ve světě televizního sportu se ženy stále častěji prosazují i na posty, jež měli dlouhá léta pod palcem muži. A nepotřebují k tomu ani zákonem stanovené kvóty. Stačí se podívat na branži sportovních reportérek.

Sportovní reportérka nemusí být steroidy nadopovaná mužatka s knírkem rašícím pod nosem. Najde se mezi nimi i dost pěkných holek, jež by se slušně uživily houpáním boků při pochodování na módních molech, nebo pózováním fotografům.

Ve fotogalerii najdete šestnáct atraktivních sporťaček z celého světa. Českého sportovního fanouška určitě potěší, že mezi nimi figuruje i Barbora Černošková z České televize.

Bonnie Bernstein, 42 let (Spojené státy).jpgCarrie Milbank, 33 let (Spojené státy), komentuje zápasy NHL.jpgErin Andrews, 34 let (Spojené státy) – v roce 2007 a 2008 ji časopis Playboy označil za nejvíce sexy sportovní reportérku v USA.jpgGeorgie Thompson, 35 let (Anglie – Sky Sports News).jpgHeidi Watney, 30 let (Spojené státy – ESPN, NESN), komentuje baseballové zápasy.jpgCharissa Thompson, 30 let (Spojené státy - Fox Sports).jpgInéz Sainz Gallo, 34 let (Mexiko – TV Azteca).jpgJenn Sterger, 28 let (Spojené státy – ESPN), komentuje zápasy amerického fotbalu.jpgLisa Dergan, 42 let (Spojené státy) – v červenci 1998 se stala playmate časopisu Playboy.jpgLisa Guererro, 48 let (Spojené státy) – časopis Business Journal ji zařadil mezi sto nejvlivnějších Hispánců v USA, zamlada pózovala pro magazín Playboy.jpgMelissa Theuriau, 34 let (Francie) – reportérka kanálu M6 je podle jedné divácké ankety nejkrásnější sporťačkou na světě.jpgMieke Buchan (Austrálie) – televizní a rozhlasová reportérka se objevila v roce 2003 na obálce časopisu FHM, který ji označil jako jednu ze sta nejkrásnějších žen Austrálie.jpgMichelle Beadle, 37 let (Spojené státy – ESPN, ABC).jpgMichelle Beisner, 27 let (Spojené státy) – bývalý roztleskávačka týmu Denver Broncos komentuje zápasy amerického fotbalu.jpgSara Carbonero, 29 let (Španělsko - Telecinco) – přítelkyně brankáře Realu Madrid Ikera Casillase byla v roce 2009 zvolena nejvíc sexy sportovní reportérkou na světě.jpgBarbora Černošková, 30 let (Česká republika - Česká televize).jpg
Sportovní reportérky dokážou vtisknout i tvrdým střetům na hřišti půvab a krásu. (Foto: Profimedia.cz) 

Doporučujeme

Články odjinud