Diana Kobzanová  Televizní a rozhlasová moderátorka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala Miss České republiky. O dva roky později ale o korunku kvůli odvážným fotkám pro pánský časopis přišla. Ve stejném roce začala chodit s Martinem Jiránkem, který byl součástí bronzového týmu na Euru 2004. Jejich vztah vydržel tři roky. Profimedia.cz
 Michaela Ochotská  Bývalá moderátorka televize Nova Michaela Ochotská se objevila po boku více slavných osobností. Bývalá manželka tenisty  Lukáše Rosola  dříve randila i s Tomášem Ujfalušim, který tehdy působil v Atlétiku Madrid a byl kapitánem reprezentace. Vztah rozdělilo dlouhé odloučení. Profimedia.cz
 Vlaďka Erbová  Bývalá playmate a atraktivní modelka Vlaďka Erbová se v létě roku 2013 vdala za rebela a bývalého reprezentačního obránce Tomáše Řepku. Společně mají syna Markuse, ale nad manželstvím se stáhla černá mračna. Pár se rozvedl a dlouho si posílal přes média nechutné invektivy. Profimedia.cz
 Aneta Vignerová  Tato krásná modelka se necelé dva roky objevovala po boku Tomáše Ujfalušiho. Miss České republiky za rok 2009 Aneta Vignerová se s ním však později rozešla, aby padla do náruče jiného fotbalisty - o dva roky mladšího Michala Zemana. Ani jejich vztah však dlouho nevydržel a už je minulostí. Profimedia.cz
8
Fotogalerie

FOTO: 8 slavných a sličných sexy (ex)partnerek bývalých fotbalových reprezentantů

Po boku současných i bývalých českých reprezentantů velmi často můžeme vídat půvabné modelky, tedy ženy, které jsou mezi sportovci velmi žádaným zbožím. Fotbalisté si zkrátka dokážou vybrat. Najít mezi jejich přítelkyněmi ty nejkrásnější, to je docela problém.

Zapátrali jsme mezi českými fotbalisty, kteří už nehrají v reprezentaci, a jejichž současné či bývalé partnerky „nosí“ známé příjmení. Výsledek našeho hledání najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 9

Michaela Štoudková

Michaela Štoudková.jpg

Druhá vicemiss České republiky z roku 2005 vždy mezi fotbalisty lovila ráda. Blonďatá modelka Michaela Štoudková se objevila po boku tří bývalých reprezentantů. Její jméno bylo spojováno s Milanem Barošem, Martinem Feninem i Tomášem Ujfalaušim.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 9

Diana Kobzanová

Diana Kobzanová.jpg

Televizní a rozhlasová moderátorka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala Miss České republiky. O dva roky později ale o korunku kvůli odvážným fotkám pro pánský časopis přišla. Ve stejném roce začala chodit s Martinem Jiránkem, který byl součástí bronzového týmu na Euru 2004. Jejich vztah vydržel tři roky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 9

Michaela Ochotská

Michaela Ochotská.jpg

Bývalá moderátorka televize Nova Michaela Ochotská se objevila po boku více slavných osobností. Bývalá manželka tenisty Lukáše Rosola dříve randila i s Tomášem Ujfalušim, který tehdy působil v Atlétiku Madrid a byl kapitánem reprezentace. Vztah rozdělilo dlouhé odloučení.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 9

Vlaďka Erbová

Vlaďka Erbová.jpg

Bývalá playmate a atraktivní modelka Vlaďka Erbová se v létě roku 2013 vdala za rebela a bývalého reprezentačního obránce Tomáše Řepku. Společně mají syna Markuse, ale nad manželstvím se stáhla černá mračna. Pár se rozvedl a dlouho si posílal přes média nechutné invektivy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 9

Aneta Vignerová

Aneta Vignerová.jpg

Tato krásná modelka se necelé dva roky objevovala po boku Tomáše Ujfalušiho. Miss České republiky za rok 2009 Aneta Vignerová se s ním však později rozešla, aby padla do náruče jiného fotbalisty - o dva roky mladšího Michala Zemana. Ani jejich vztah však dlouho nevydržel a už je minulostí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 9

Klára Medková

Klára Medková 2.jpg

Pohledná blondýnka učarovala před lety Radoslavovi Kováčovi. Klára Medková, která se od 15 let věnovala modelingu, se stala v roce 2003 první vicemiss České republiky. O pár let později už byla Kováčovou ženou a matkou jeho dvou dětí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 9

Tereza Barošová

Tereza Barošová.jpg

Milan Baroš má už aférky a románky za sebou. Od roku 2009 je ženatý s Terezou Barošovou, dříve Frankovou. Vzali se na konzulátu v Istanbulu a společně vychovávají dva syny.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 9

Radka Rosická

Radka Kocurová, Česká republika, 32 let, modelka, přítelkyně českého fotbalisty Tomáše Rosického, který hraje v Arsenalu (Foto – Profimedia.cz)1.jpg

Za svobodna se jmenovala Radka Kocurová a v roce 2002 se stala druhou vicemiss České republiky. Ve stejném roce se během focení poznala s fotbalistou Tomášem Rosickým. Vyzkoušela si také práci televizní moderátorky. V roce 2014 se pár vzal a od té doby nosí jméno Rosická.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud