20
Fotogalerie

FOTO: 20 půvabných sportovkyň, kterým může „patřit“ rok 2015

Na světě jsou stovky krásných sportovkyň. Každý rok některé zmizí ze scény a jejich místo zaujmou nové tváře. Rok 2015 v tomto ohledu nebude jiný.

Za dívčinami, které se vytratí ze sportovního světa, se ohlížet nebudeme. Raději se podívejme vstříc nastupující generaci pohledných žen, jimž by mohl patřit (nebo už patří) letošní rok. A pak tu i jsou sportovkyně, které sice náleží k nejlepším a nejkrásnějším na světě, ale z nějakého prapodivného důvodu se o nich zase tak moc nemluví a nepíše.

Nabízíme vám fotogalerii s dvacítkou půvabných holek, na které je radost pohledět a ještě k tomu mají nezanedbatelný sportovní talent. Když to sečteme dohromady, vychází nám z toho hvězdy pánských magazínů nejbližších let.

Anastasia Ashley, 25 let, USA, surfování (Foto - anastasiaashley.com).jpgAntonija Misura, 24 let, Chorvatsko, basketbal (Foto - wc-news.com).jpgDarya Klishina, 22 let, Rusko, atletika (Foto - Profimedia.cz).jpgEbba Jungmark, 26 let, Švédsko, atletika (Foto - Profimedia.cz).jpgElisa di Francisca, 30 let, Itálie, šerm (Foto - elisadifrancisca.it).jpgEllen Hoog, 26 let, Nizozemí, pozemní hokej (Foto - ellenhoog.com).jpgErica Hosseini, 25 let, USA, surfování (Foto - ericahosseini.com).jpgChristina Vukicevic, 25 let, Norsko, atletika (Foto - Profimedia.cz).jpgJennifer Kessy, 35 let, USA, plážový volejbal (Foto - Profimedia.cz).jpgJonelle Filigno, 22 let, Kanada, fotbal (Foto twitter - @jfiligno).jpgLani Doherty, 19 let, USA, surfování (Foto - lanidoherty.com).jpgMarta Menegatti, 22 let, Itálie, plážový volejbal (Foto - Profimedia.cz).jpgMeghan Hardin, 20 let, USA, golf (Foto - meghanhardin.com).jpgMichelle Jenneke, 19 let, Austrálie, atletika (Foto - Profimedia.cz).jpgRoxy Louw, 25 let, Jihoafrická republika, surfování (Foto - roxylouw.com).jpgSophie Horn, 22 let, USA, golf (Foto - sophiehorn.com).jpgSydney Leroux, 22 let, USA, fotbal (Foto - Profimedia.cz).jpgTsvetana Pironkova, 25 let, Bulharsko, tenis (Foto - Profimedia.cz).jpgVictoria Pendleton, 32 let, Anglie, cyklistika (Foto - Profimedia.cz).jpgVoula Papachristou, 23 let, Řecko, atletika (Foto twitter - @papachristou).jpg
Krásné sportovkyně najdete téměř v každé disciplíně - od atletiky přes golf až po cyklistiku.

Doporučujeme

Články odjinud