Krasobruslařka  Oksana Grišuková  se narodila na Ukrajině, ale reprezentovala nejdříve Sovětský svaz a posléze Rusko v tancích na ledě. Se svým sportovním partnerem Jevgenijem Platovem vybojovala dvakrát zlatou medaili z olympijských her (1994 a 1998) a čtyřikrát se stali světovými šampiony. Po prvním olympijském triumfu se objevila v ruské mutaci časopisu Playboy. (Foto: Playboy)

Krasobruslařka Oksana Grišuková se narodila na Ukrajině, ale reprezentovala nejdříve Sovětský svaz a posléze Rusko v tancích na ledě. Se svým sportovním partnerem Jevgenijem Platovem vybojovala dvakrát zlatou medaili z olympijských her (1994 a 1998) a čtyřikrát se stali světovými šampiony. Po prvním olympijském triumfu se objevila v ruské mutaci časopisu Playboy. (Foto: Playboy)

 Rena Mariette Lesnar  je spíše známá pod pseudonymem Sable, který používala především v ringu. Kariéru zápasnice v soutěži WWE odstartovala v roce 1996 a dodnes je považována za jednu z nejpopulárnějších žen, které si to rozdávaly pro potěchu diváků mezi provazy. V magazínu Playboy se objevila dokonce třikrát. Poprvé to bylo v roce 1999 a toto číslo patří k nejlépe prodávaným v historii časopisu.
 Maria Butyrská  patřila na přelomu tisíciletí k absolutní krasobruslařské elitě. V roce 1999 se stala mistryní světa, třikrát vyhrála evropský šampionát a stala šestinásobnou ruskou šampionkou. V roce 1998, kdy vyhrála mistrovství Evropy v Miláně a stala se bronzovou medailistkou na mistrovství světa v USA, se nechala fotografovat pro časopis Playboy.
Tahle dáma, které je dnes jednapadesát let, dostala přezdívku „Knockout.“ K zemi posílala  Mia St. John  svoje soupeřky v ringu, ale kolena se třásla i mužům, kteří jí civěli do výstřihu. I ona odhalila všechny své přednosti v magazínu Playboy. Stalo se tak v roce 1999.
Plážové volejbalistky mají perfektní postavy. Některé proto písek pod sítí čas od času vymění za fotoateliér. Svého času k nim patřila i Američanka  Gabrielle Reece , která se mimo jiné proslavila také pózováním pro magazín Playboy. Její žhavé fotky se v časopise objevily v lednu roku 2001. (Foto: Playboy)
14
Fotogalerie

FOTO: 14 sportovkyň, které se toho nebály a pózovaly nahé pro Playboy

Slovní spojení „profesionální sportovkyně“ může leckomu evokovat obraz osvalené a upocené mužatky v dresu. Ano, i takové na sportovištích najdeme, ale na druhé straně zase existují holky, které by mohly být etalonem krásy.

Pánské časopisy čas od času nabídnou svým čtenářům i fotografie sportovkyň, které se nechaly přemluvit a za slušný honorář ze sebe svlékly všechno prádlo. Patrně nejznámější magazín tohoto druhu na světě – americký Playboy – během uplynulých let ulovil do svých sítí nejednu sexy rybku. Ve fotogalerii najdete čtrnáct děvčat, která už budou s pózováním pro tento časopis navěky spojeny.

Doporučujeme

Články odjinud